dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 26  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-07-30, 11:07 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
Dishman napisał(a):
Wiesz dream palacz też nie może zrozumieć, że to choroba. Schizofremik myśli, że jest zdrowy.
To, że Ty uważasz się za zdrowego nie oznacza, że jesteś zdrowy :lol:


Pojdę do lekarza i też ie zdiagnozuje mnie jako osoby chorej. :)
a Palacza {choć to raczej nałóg}, schizofremika zdiagnozuje. jakiś morał?
ba, nawet podejmie leczenie. Mi conajwyżej powie "idź, i bądź szczęśliwa" :)

to zadziwiające, bo na żywo nie spotkałam się z przejawami nietolerancji :)
nawet mój antyhomo który chodził a kontrparadzie jak się dowiedział nie zmienił zdania co do mojej osoby :)
a tu proszę...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-30, 11:18 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
dream* napisał(a):
to zadziwiające, bo na żywo nie spotkałam się z przejawami nietolerancji :)
nawet mój antyhomo który chodził a kontrparadzie jak się dowiedział nie zmienił zdania co do mojej osoby :)
a tu proszę...


Dream, przepraszam za bezpośredniość - Ty jesteś homo czy tylko popierasz? Pytam z czystej ciekawości ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-30, 11:37 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
jestem bi :)

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-30, 11:42 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
dream* napisał(a):
jestem bi :)


aha ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-30, 16:19 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Co do wypowiedzi dream, napisałem żę się z nią zgadzam, ale nie mając namyśli części ze jest zboczeńcem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-30, 22:24 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 00:50
Posty:163
yati napisał(a):
3. jesli nie pasuje Wam cos w homoseksualistach to powiedzieliscie juz swoje 3 grosze i skonczcie na tym, nie pasuje-wypier*****...

:lol: :lol: tolerancja :lol: To jest właśnie ta nowoczesna tolerancja 8-)
dream* napisał(a):
Pojdę do lekarza i też ie zdiagnozuje mnie jako osoby chorej. :)

No niestety. Sądzę, że w Światowej Organizacji Zdrowia jest sporo gejów 8-)
dream* napisał(a):
a Palacza {choć to raczej nałóg}, schizofremika zdiagnozuje. jakiś morał?

Morał miał być taki, że nie zawsze jeżeli ktoś myśli, że jest zdrowy, to znaczy, że jest zdrowy.
dream* napisał(a):
ba, nawet podejmie leczenie. Mi conajwyżej powie "idź, i bądź szczęśliwa" :)

Nie chciałbym Cię martwić, ale w niektórych przypadkach beznadziejnych lekarz choremu na raka też powie "idź i bądź szczęśliwa". Faktem jest, że nie umiemy leczyć homoseksualizmu.

_________________
ema jest najgorszym administratorem jakiego spotkałem w sieci.
Stronnicza i nerwowa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-31, 09:45 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Dishman napisał(a):
yati napisał(a):
3. jesli nie pasuje Wam cos w homoseksualistach to powiedzieliscie juz swoje 3 grosze i skonczcie na tym, nie pasuje-wypier*****...

:lol: :lol: tolerancja :lol: To jest właśnie ta nowoczesna tolerancja 8-)

Powiedz mi, dlaczego każdemu z nas kto nie zgadza się z Twoim zdaniem wytykasz nietolerancję, ale nie jesteś w stanie pojąć, że Twoje poglądy są skrajnie nietolerancyjne? To taki sposób obrony - nie mam co powiedzieć, to wyzwę ich od nietolerancyjnych? ok, Ty jesteś nietolerancyjny i my jesteśmy, co z tego? To niczego nie wnosi do dyskusji, bo rozmawiamy o homoseksualistach, a nie miłości do homofobów.

Cytuj:
dream* napisał(a):
a Palacza {choć to raczej nałóg}, schizofremika zdiagnozuje. jakiś morał?

Morał miał być taki, że nie zawsze jeżeli ktoś myśli, że jest zdrowy, to znaczy, że jest zdrowy.
dream* napisał(a):
ba, nawet podejmie leczenie. Mi conajwyżej powie "idź, i bądź szczęśliwa" :)

Nie chciałbym Cię martwić, ale w niektórych przypadkach beznadziejnych lekarz choremu na raka też powie "idź i bądź szczęśliwa". Faktem jest, że nie umiemy leczyć homoseksualizmu.


Czy mógłbyś przyjąć do wiadomości, że homoseksualizm nie jest chorobą? To tak samo jakby wyzywać człowieka od 'chorych' za to, że ma odstające uszy :roll:
Fajny ten lekarz, co chorej na raka mówi 'Idź i bądź szczęśliwa', tylko niestety Jezus nie żyje w naszych czasach i wątpię, żeby Dream trafiła akurat do jego kliniki :roll:
A żaden inny raczej uzdrawiać nie potrafi.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-31, 20:14 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 11:39
Posty:103
Lokalizacja: ZAPYTAJ
homo precz z erotyki do chorob

Uspokajasz się albo ban - wybieraj :-x ///ema

[ Dodano: 2007-07-31, 20:22 ]
PRECZ Z PEDAŁAMI PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRREE
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEECCCCCCCCCCCZZZZZZZZZZZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




Stalinizm powrocil...Spokoj albo na "biale niedzwiedzie", wybieraj?? ///yeti

pozwoliłam sobie dostawić parę 'enterów', bo nie dało się normalnie czytać tematu przez to rozciągnięcie ///ema


Ostatnio edytowano 2007-08-01, 21:00 przez kozi89, łącznie edytowano 3 razy

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-01, 13:51 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
Dish, no pewnie, nikt nie uzdrowi homoseksualizmu, to tak jakby Ciebie poddano terapii żeby już Ci się nie podobały blondynki a np. rude.
Bez sensu, prawda? :)
nie sądzę aby to było chorobą. jeśli tak, poddajmy się leczeniu wszyscy.
Bo nie wiem czy wiesz, ale skłonności biseksualne ma aż 98% kobiet - sklonności biseksualne szeroko rozumiane. {od całowania się 2ch kobiet na imprezie aż po pociąg fizyczny do 2giej kobiety}

Kiedyś leczono homoseksualizm, pokazując na rzutniku zdjęcia, hetero i homo, wyświetlaniu zdjęć homo towarzyszyl potężny elektrowstrząs który miał za zadanie przywołanie niemiłych skojarzeń na myśl o akckcie homoseksualnym - czy podziałało? Cóż. odpowiedzcie sobie sami.


szkoda, że nie leczą z nietolerancji.
nietolerancja też bywa chorobliwa.

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-01, 19:24 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 00:50
Posty:163
ema napisał(a):
Powiedz mi, dlaczego każdemu z nas kto nie zgadza się z Twoim zdaniem wytykasz nietolerancję, ale nie jesteś w stanie pojąć, że Twoje poglądy są skrajnie nietolerancyjne? To taki sposób obrony - nie mam co powiedzieć, to wyzwę ich od nietolerancyjnych? ok, Ty jesteś nietolerancyjny i my jesteśmy, co z tego? To niczego nie wnosi do dyskusji, bo rozmawiamy o homoseksualistach, a nie miłości do homofobów.

Różnica jest spora. Ja nie próbuję być tolerancyjny na siłę. Nie uważam, że muszę tolerować wszystko. Np. homoseksualistów mogę akceptować, ale nie muszę tolerować. Natomiast Ty, jeżeli chcesz mi mówi o tolerancji, to bądź tolerancyjna.

Rozmawiamy, dyskusja polega na tym by polemizować ze sobą. Natomiast stwierdzenie, że jeżeli nie pasują mi homo to mam powiedzieć 3 grosze i wypierdalać, jest niedorzeczne.
ema napisał(a):
Czy mógłbyś przyjąć do wiadomości, że homoseksualizm nie jest chorobą? To tak samo jakby wyzywać człowieka od 'chorych' za to, że ma odstające uszy :roll:
Fajny ten lekarz, co chorej na raka mówi 'Idź i bądź szczęśliwa', tylko niestety Jezus nie żyje w naszych czasach i wątpię, żeby Dream trafiła akurat do jego kliniki :roll:
A żaden inny raczej uzdrawiać nie potrafi.

1. Faktycznie WHO uznała, że homoseksualizm chorobą nie jest. Nikt jednak nie ukrywa, że lobby homoseksualne jest mocne. Gdyby nawet homoseksualizm chorobą był, to i tak nie umiemy go na dzień dzisiejszy leczyć. Być może genetyka przyjdzie z pomocą za 20 lat?
2. Co do lekarza, widzę niezrozumienie wypowiedzi ;) Lekarze wiedzą, że niektórych chorób nie da się wyleczyć i chory umiera w ciągu miesięcy. Leczenie polega bardziej na tłumieniu ewentualnego bólu niż na faktycznym leczeniu.
dream* napisał(a):
Dish, no pewnie, nikt nie uzdrowi homoseksualizmu, to tak jakby Ciebie poddano terapii żeby już Ci się nie podobały blondynki a np. rude.
Bez sensu, prawda? :)
nie sądzę aby to było chorobą. jeśli tak, poddajmy się leczeniu wszyscy.

Tylko, że z bilogicznego punktu widzenia mój pociąg do jakiejkolwiek kobiety jest uzasadniony. U zwierząt popęd płciowy jest momentami ważniejszy od ratowania życia. Dzieje się tak dlatego, że zwierzaki chcą wydawać a świat zwierzaki i jakoś to się musi kręcić.

Co by było gdybyśmy podczas seksu nie odczuwali przyjemności? Przecież to pewne, że rodziłoby się mniej dzieci a to dla ludzi jako gatunku jest bardzo groźne. Popęd płciowy to nie tylko więc przyjemność z faktu, że panienka zrobi facetowi dobrze, ale niejako dodatek. Seks ma być tak przyjemny, że prędzej czy później wyskoczy na świat dzidzia. W przypadku homoseksualistów seks odgrywa rolę tylko jako przyjemność.
dream* napisał(a):
Bo nie wiem czy wiesz, ale skłonności biseksualne ma aż 98% kobiet - sklonności biseksualne szeroko rozumiane.

Tak jak 98% Polaków to katolicy - badania jak najbardziej realne, ale czy słuszne?
dream* napisał(a):
Kiedyś leczono homoseksualizm, pokazując na rzutniku zdjęcia, hetero i homo, wyświetlaniu zdjęć homo towarzyszyl potężny elektrowstrząs który miał za zadanie przywołanie niemiłych skojarzeń na myśl o akckcie homoseksualnym - czy podziałało? Cóż. odpowiedzcie sobie sami.

Metoda leczenie była nieskuteczna. Nie ukrywam, że tak naprawdę chyba nikt nie wie jak wyleczyć homoseksualizm. Tyle, że taki sam problem mamy z AIDS.

_________________
ema jest najgorszym administratorem jakiego spotkałem w sieci.
Stronnicza i nerwowa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO