dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 26  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-07-20, 23:30 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
Cytuj:
Jest znany, rozpoznawalny, lubiany i zrobił karierę. Tak jest jednym z najlepszych dziennikarzy. Jednym z tych, których twarz wszystkim się kojarzy - to jest sukces.

to o niczym nie świadczy. Można budować karierę na kontrowersjach itp będąc kiepskim dziennikarzem ale wszyscy Cie będą kojarzyli, a można być niezłym dziennikarzem jak Ogórek który nie jest zbytnio kojarzony z twarzy a jednak uwazam, ze jest dziennikarzem większego pokroju.

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-21, 16:52 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 00:50
Posty:163
dream* napisał(a):
Można budować karierę na kontrowersjach itp będąc kiepskim dziennikarzem ale wszyscy Cie będą kojarzyli

Ale Lis nie budował swojego wizerunku na kontrowersjach. To dziennikarz, który stworzył Fakty - tchnął świeży powiew w serwisy informacyjne. Dlatego dziś Fakty jako jedyny serwis telewizyjny mogą mierzyć się z Wiadomościami, które profesjonalnie są gorsze od Faktów, ale mają za sobą doświadczenie i przyzwyczajenie widzów. A to bardzo trudno złamać. Popatrzcie na Wydarzenia, a wcześniej Informacje Polsatu, absolutnie nie mogą się przebić i powalczyć z Wiadomościami. Dopiero teraz gdy za kamerą stoi znowu Lis, a przed kamera siedzi Smoktunowicz Wydarzenia nabierają rozpędu.

Zresztą dobra, nie będę już w temacie o homo pisał o mediach :mrgreen:

_________________
ema jest najgorszym administratorem jakiego spotkałem w sieci.
Stronnicza i nerwowa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-27, 14:25 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
Zdaje się, że jednak na sensacji bo onet kiedyś podał ze gdyby Lis startował w wyborach to miałby duze poparcie po czym wywalili go z faktów i napisal ksiazke :> no ale może się mylę bo to tak dawno było. :((
btw. Ogórek jest troche innym dziennikarzem.

acha, i na polskich paradach raczej homoseksualisci nie "machają przyrodzeniem" :)
a jeśli to zdecydowana większość homoseksualistów jest temu przeciwna. :) {wiem bo pytalam. . . }

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-28, 23:35 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Matko ktoś mi pisał że zarejestrował się tu taki burak popierający rydzyka itp. ale nie myślałem że to do tego już doszło.

kozi89 napisał(a):
dream widzisz sama sie przyznalas ze wjezdzasz za granice w wakacje i ferie. Jaki u ciebie patriotyzm zapomnialas a moze nie widzialas polskiego pieknego morza, polskich pieknych Tatr i wielu innych bardzo pieknych zakatkow Polski.


A ja byłem teraz nad morzem było bardzo fajnie, ale za granicą byłem więcej razy niż w Polsce i było tam wcale nie gorzej, a nie raz lepiej. Na ferie też jeżdżę za granicę, zazwyczaj na Słowację, bo mają 100 razy lepiej przygotowane stoki, mniej ludzi i taniej.

kozi89 napisał(a):
Wyjazdami za granice nabijasz tylko obcy kapitał.



HAAHAHAHAHAHHAH tutaj toś wymyślił. A co ja i inni obywatele mają z polskiego kapitału :?: Nic nie mają, a więc mi to siora w nos jaki kapitał nabiję.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: homo...
PostNapisane: 2007-07-29, 16:51 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-29, 07:16
Posty:15
Kotecek napisał(a):
Mi się wydaje, że wszyscy maja prawo do ułozenia sobie życia tak jak chca i z kim chcą, bo przecież w końcu to nam gwarantuje konstytucja!

Jakie są wasze zdania??


Uważam to za chore zboczenie, jak juz tak bardzo chca to robic to syberia jest bardzo duza, niech tam sie przeprowadza i zyja :P

a co do adopcji przez nich dzieci - nigdy w zyciu bym sie na to nie zgodzil. male dziecko czerpie wzorce zachowan z postepowania najblizszych mu osob (w tym przypadku 2 tatusiow lub mam). z czasem dla takiego dziecka bedzie to normalne okazywanie uczuc i pieszczoty osobnikow wlasnej plci. takze beda sie pojawiac kolejni dewianci itd


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-29, 19:09 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
jestem chorym zboczeńcem :) dobrze wiedzieć. :)
miło mi bardzo. Z syberii podziękuję, bo zmarźluch jestem, ale jak Tobie nieodpowiada życie w państwie z homoseksualistami to... Syberia jest bardzo duza, pomiesci wszystkich homofobów, anty-homoseksualistów, wszystkich w których budzi to odrazę czy też uwazają to za chore zboczenie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-29, 21:28 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
zboczeniem jest uprawianie seksu ze zwierzętami albo zmuszanie ludzi do tego, pedofilia - to jest zboczenie ale dwoje dorosłych ludzi, chcących się kochać NIE, nie ważne czy są tej samej czy innej płci.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-29, 21:58 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 00:50
Posty:163
szostoll napisał(a):
Matko ktoś mi pisał że zarejestrował się tu taki burak popierający rydzyka itp. ale nie myślałem że to do tego już doszło.

Obrażanie innych użytkowników powinno być karane.
dream* napisał(a):
jestem chorym zboczeńcem :) dobrze wiedzieć. :)

Wiesz dream palacz też nie może zrozumieć, że to choroba. Schizofremik myśli, że jest zdrowy.
To, że Ty uważasz się za zdrowego nie oznacza, że jesteś zdrowy :lol:

_________________
ema jest najgorszym administratorem jakiego spotkałem w sieci.
Stronnicza i nerwowa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-29, 22:10 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Cytuj:
jestem chorym zboczeńcem :) dobrze wiedzieć. :)
miło mi bardzo. Z syberii podziękuję, bo zmarźluch jestem, ale jak Tobie nieodpowiada życie w państwie z homoseksualistami to... Syberia jest bardzo duza, pomiesci wszystkich homofobów, anty-homoseksualistów, wszystkich w których budzi to odrazę czy też uwazają to za chore zboczenie.


Zgadzam się z tą wypowiedzią.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-30, 00:02 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-16, 18:16
Posty:878
Lokalizacja: ja sie wzialem:D
1. dream* jest normalna zapewniam,
2. jest kobieta,
3. jesli nie pasuje Wam cos w homoseksualistach to powiedzieliscie juz swoje 3 grosze i skonczcie na tym, nie pasuje-wypier*****...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO