dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 26  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-07-20, 19:04 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
do mnie to było ? to wytłumacz o co chodzi bo ja przeczytałam ze zrozumieniem ale Ty troche mało logicznie to napisałeś, nawet polonista ani czarodziej nie zgadnie o co Ci chodzi. Dobrze wiesz że zdawałam maturę rok temu, nawet wiesz z czego, pytałeś się o to na gg więc po co teraz strugasz wariata ?

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-20, 19:08 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 11:39
Posty:103
Lokalizacja: ZAPYTAJ
Natty napisał(a):
przeczytaj to jeszcze raz, przemyśl i powiedz, naprawdę tak uważasz ? Bycie patriotom to zero wyjazdów zagranicznych, tylko polskie góry i polskie morze ?


W prawdziwym sensie znaczenia pojecia patriota to tak


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-20, 20:30 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
kozi89 napisał(a):
Natty napisał(a):
przeczytaj to jeszcze raz, przemyśl i powiedz, naprawdę tak uważasz ? Bycie patriotom to zero wyjazdów zagranicznych, tylko polskie góry i polskie morze ?


W prawdziwym sensie znaczenia pojecia patriota to tak


No to chyba mamy różne wyobrażenia prawdziwego patriotyzmu :roll:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-20, 20:34 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 11:39
Posty:103
Lokalizacja: ZAPYTAJ
Wy w ogóle nie macie wyobrazenia o patriotyzmie ze ktos czyta prusa czy mickiewicza moze sie nazywac patriota. Dla mnie jest stanowczo za malo


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-20, 20:38 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
kozi89 napisał(a):
Wy w ogóle nie macie wyobrazenia o patriotyzmie ze ktos czyta prusa czy mickiewicza moze sie nazywac patriota. Dla mnie jest stanowczo za malo


No to co, mamy walić w morde kazdego obcokrajowca, ktorego spotkamy na ulicy? T co według Ciebie znaczy patriota?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-20, 22:02 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
kozi89 napisał(a):
Natty napisał(a):
przeczytaj to jeszcze raz, przemyśl i powiedz, naprawdę tak uważasz ? Bycie patriotom to zero wyjazdów zagranicznych, tylko polskie góry i polskie morze ?


W prawdziwym sensie znaczenia pojecia patriota to tak


hahaha. znam morze i góry. :)i nie zgodzę się z Twoim mysleniem, może wpierw przeczytaj definicję patriotyzmu a później wypisuj takie głupoty - zresztą mówi to człowiek który nie potrafi się poprawnie wypowiedzieć w swoim języku ;\


kozi89 napisał(a):
dream widzisz sama sie przyznalas ze wjezdzasz za granice w wakacje i ferie. Jaki u ciebie patriotyzm zapomnialas a moze nie widzialas polskiego pieknego morza, polskich pieknych Tatr i wielu innych bardzo pieknych zakatkow Polski. Taka z cibie "patriotka". Wyjazdami za granice nabijasz tylko obcy kapitał.


zdaje mi się, że najwięksi patrioci wyjezdzali z kraju, niektórzy nawet na całe zycie, jak już mówiłam to postawa i nie zalezy od tego gdzie jestem. Wyjezdzam bo uwazam, że to kształtuje człowieka, pokazuje inne kultury itp itd, widzisz, uwazam, że tylko ktoś kto miał okazję zobaczyć inne kraje może naprawdę docenić własny, bo co to za stwierdzenie "polska jest piękna" kiedy nie widziało się nic ponad to? Zadne. Prawdziwy patriotyzm to widzieć inne kraje i twierdzić, że Polska jest wyjątkowa, szczegolna, piękna itp. widząc kraje inne, w których może żyje się lepiej, może jest cieplej a morze jest przejrzyste, może ludzie mniej kradną lub są poprostu milsi i bardziej tolerancyjni a Ty mimo tego tęsknisz za tą swoją Polską, i czujesz szczęście wracając. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-20, 23:08 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 11:39
Posty:103
Lokalizacja: ZAPYTAJ
Popieram twoje slowa to jest patriotyzm wielbic swoj kraj, chwalic go ale to jest tak samo plytkie jak granie w lidze okregowej i mowienie ze sie dorownuje umiejetnosciom Ronaldinho

[ Dodano: 2007-07-20, 23:10 ]
Dla sprostowania bylem nie raz za granica.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-20, 23:13 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
kozi89 napisał(a):
Popieram twoje slowa to jest patriotyzm wielbic swoj kraj, chwalic go ale to jest tak samo plytkie jak granie w lidze okregowej i mowienie ze sie dorownuje umiejetnosciom Ronaldinho

[ Dodano: 2007-07-20, 23:10 ]
Dla sprostowania bylem nie raz za granica.


nie jest płytkie. :) Może dla Ciebie polska wydaje się gorsza od innych, ale ja się nie zgodzę, jak ktoś chce to wszędzie się zaklimatyzuje, zresztą wydaje mi się, że kocha się pomimo wad.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-20, 23:16 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 00:50
Posty:163
kozi89 napisał(a):
Napisałem ze chyba uwielbiasz czytaj ze zrozumieniem przyda CI sie to na maturze chyba ze jusz pisale/as

W takim razie może podasz mi cytat na którym się oparłeś i twierdzisz, że "chyba uwielbiam". Rozumiem, że to "chyba" oznacza, że nie jesteś do końca pewny, ale jednak jakaś moja wypowiedź sprawiła, że uważasz, że byłoby prawdopodobne, że uwielbiam poprzedni ustrój. Poproszę o taki cytat, inaczej stwierdzę, że jesteś tylko pustym krzykaczem.
kozi89 napisał(a):
Lis" wielki dziennikarz" hahahahahahahahahahahahah

Jest znany, rozpoznawalny, lubiany i zrobił karierę. Tak jest jednym z najlepszych dziennikarzy. Jednym z tych, których twarz wszystkim się kojarzy - to jest sukces.
kozi89 napisał(a):
Dla sprostowania bylem nie raz za granica.

Jaki zdrajca ojczyzny. Zamiast popierać polski kapitał i wypoczywać u biednej polskiej rodziny napycha kieszenie wstrętnym imperialistom :lol:

_________________
ema jest najgorszym administratorem jakiego spotkałem w sieci.
Stronnicza i nerwowa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-20, 23:18 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 11:39
Posty:103
Lokalizacja: ZAPYTAJ
Skąd takie pojecie jak prawdziwy patriotyzm, to oznacza ze jest tez, nieprawdziwy sztuczny patriotyzm to wyjasnisz w swoim poscie. Najwartościowszym zachowaniem patriotycznym jest poswiecenie sie dla ojczyzny, oddanie zdrowia, zycia, a patriotow o ktorych slyszalem nie wyjezdzali za granice by poznawac nowe kultury, obyczaje czy cos takiego co tam napisalas tylko uciekali np. zolnerze AK przed represjami komunistów.


Ostatnio edytowano 2007-07-21, 11:35 przez kozi89, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO