dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 26  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-07-20, 12:13 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 00:50
Posty:163
dream* napisał(a):
dla mnie bardziej do zaakceptowania jest to, że ktoś nie toleruje homoseksualistów niż to, że POLAK mówi, że KONSTYTUCJA JEST ZŁA. Godzi to w moje uczucia patriotyczne, budzi politowanie i przeczucie, że taka osoba chyba za grosz nie zna historii a także, że jest okropnie cyniczna.

Sorry, ale głupoty opowiadasz. Polska pamięta niezliczoną ilość konstytucji:
-Mała Konstytucja z 1919 r.
-Konstytucja Marcowa z 1921 r.
-Nowela sierpniowa z 1926 r.
-Konstytucja kwietniowa z 1935 r.
-Mała Konstytucja z 1947 r.
-Konstytucja PRL z 1952 r.
-Mała Konstytucja z 1992 r.
-Konstytucja RP z 1997 r.

Co to wszystko oznacza? Oznacza tylko to, że każda następna konstytucja zakładała, że jest lepsza od poprzedniej. Zatem poprzednia była zła. Jasne możemy wykluczyć z tego toku myślenia konstytucje komunistyczne, ale mimo to nadal pozostaje ich wiele.

Sama Konstytucja z 1997 roku przewiduje możliwość zmiany Konstytucji i potrzeba do tego m.in. 2/3 głosów posłów, zgody Senatu i bodaj prezydenta. Zatem sama Konstytucja dopuszcza możliwość, że się przeterminuje, albo będzie zbyt archaiczna z obowiązującymi poglądami.

Proszę Cię zatem o powstrzymanie się przed takimi tekstami, bowiem zmiany Konstytucji i w Konstytucji wcale nie są zamachem stanu, czy brakiem patriotyzmu.

_________________
ema jest najgorszym administratorem jakiego spotkałem w sieci.
Stronnicza i nerwowa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-20, 12:21 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 11:39
Posty:103
Lokalizacja: ZAPYTAJ
W czym przejawia sie twoj patriotyzm. Tylko wtym ze jestes polakiem

[ Dodano: 2007-07-20, 12:22 ]
Jak powiem ze w polsce jest przez zydow i komunistow to tez uraze twoj "patryiotyzm"

[ Dodano: 2007-07-20, 12:26 ]
Ema świat juz jest pograzonu we wzajemnej nienawisci. Tak przezwaz bronieni Zydzi co robia Palestynie. Konflikty Szyitów i Kurdów i wielle jeszcze innych o podtekscie narodowym religyjnym i politycznym .

[ Dodano: 2007-07-20, 12:28 ]
Mam taki pytanko kto chciałby z was wyjechac za granice

[ Dodano: 2007-07-20, 12:34 ]
Moze powiedzcie ze polska konstytucja jest dobra nie trzeba w niej nic poprawiac.
Ktos z was napisał ze było referendum jak sie nie podoba to wyjedz wy narzekacie na
rzad, O. Rydzyka, Giertycha i moherowe berety RZADBYŁ WYBRANY W DEMOKRATYCZNYCH WYBORACH droga wolna do USA, Holandii gdzie chcecie. A co do Dishmana moze ustroju by nie treba bylo zmieniac bys siedzial dale w komunie ktora chyba uwielbiasz i kiedy ja mowilem ze zmiana konstytucji jest zamachem stanu czy brakiem patryiotyzmu cieciu


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-20, 13:04 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
Dishman napisał(a):
dream* napisał(a):
dla mnie bardziej do zaakceptowania jest to, że ktoś nie toleruje homoseksualistów niż to, że POLAK mówi, że KONSTYTUCJA JEST ZŁA. Godzi to w moje uczucia patriotyczne, budzi politowanie i przeczucie, że taka osoba chyba za grosz nie zna historii a także, że jest okropnie cyniczna.

Sorry, ale głupoty opowiadasz. Polska pamięta niezliczoną ilość konstytucji:
-Mała Konstytucja z 1919 r.
-Konstytucja Marcowa z 1921 r.
-Nowela sierpniowa z 1926 r.
-Konstytucja kwietniowa z 1935 r.
-Mała Konstytucja z 1947 r.
-Konstytucja PRL z 1952 r.
-Mała Konstytucja z 1992 r.
-Konstytucja RP z 1997 r.

Co to wszystko oznacza? Oznacza tylko to, że każda następna konstytucja zakładała, że jest lepsza od poprzedniej. Zatem poprzednia była zła. Jasne możemy wykluczyć z tego toku myślenia konstytucje komunistyczne, ale mimo to nadal pozostaje ich wiele.

Sama Konstytucja z 1997 roku przewiduje możliwość zmiany Konstytucji i potrzeba do tego m.in. 2/3 głosów posłów, zgody Senatu i bodaj prezydenta. Zatem sama Konstytucja dopuszcza możliwość, że się przeterminuje, albo będzie zbyt archaiczna z obowiązującymi poglądami.

Proszę Cię zatem o powstrzymanie się przed takimi tekstami, bowiem zmiany Konstytucji i w Konstytucji wcale nie są zamachem stanu, czy brakiem patriotyzmu.


widzisz, zdaje mi się, że to nie ma nic do rzeczy w moim poście :)
więc może skończ nadinterpretować moje słowa co?
raczej mi chodziło o coś zupełnie innego, a mianowicie jak Polacy dochodzili do tego by mieć konstytucję, a nie czy któraś jest lepsza od poprzedniej czy gorsza etc ani o zmiany w takowej więc proszę, nie naskakuj na mnie bez zrozumienia intencji moich wypowiedzi.

Cytuj:
W czym przejawia sie twoj patriotyzm. Tylko wtym ze jestes polakiem

skąd taka opinia? Patriotyzm to postawa, i w zaden sposob nie objawia się przynależnością do jakiejś narodowości, zresztą co Ty o mnie wiesz aby tak mówić?

Cytuj:
droga wolna do USA, Holandii gdzie chcecie.

no widzisz, właśnie w tym min. objawia się mój patriotyzm, że wolę zostać.

Cytuj:
Mam taki pytanko kto chciałby z was wyjechac za granice

ja wyjezdzam tylko na wakacje i ferie i tyle mi odpowiada i wystarczy :) i tak zawsze tęsknię. na stałe: never.

Cytuj:
Jak powiem ze w polsce jest przez zydow i komunistow to tez uraze twoj "patryiotyzm"

po pierwsze, pisz jak na Polaka przystało, czyli a) LOGICZNIE bo dalej nie mogę wywnioskować co jest w Polsce przez Zydow i komunistow. po 2gie) patriotyzmu nie da się "urazić" bo to postawa - nie kalecz tak okrutnie języka :(((
s po 3) nie pisz "patriotyzm" co wygląda ironicznie bo NIC o mnie nie wiesz.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-20, 13:11 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 11:39
Posty:103
Lokalizacja: ZAPYTAJ
Jestes "wielkim patryiota" zapewnie dzialasz wjakiejs organizacji jak na prawdziwego"patryiote" przystało, mogl bys zdradzic w jakiej


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-20, 13:17 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
kozi89 napisał(a):
[ Dodano: 2007-07-20, 12:22 ]
Jak powiem ze w polsce jest przez zydow i komunistow to tez uraze twoj "patryiotyzm"


Może to jakoś wyjaśnić? Bo nie kapuję o co chodzi w tym zadniu :roll:

Cytuj:
[ Dodano: 2007-07-20, 12:26 ]
Ema świat juz jest pograzonu we wzajemnej nienawisci. Tak przezwaz bronieni Zydzi co robia Palestynie. Konflikty Szyitów i Kurdów i wielle jeszcze innych o podtekscie narodowym religyjnym i politycznym .

Więc chcesz być taki sam jak oni?? Bo przez to co robisz, właśnie upodabniasz się do tych znienawidzonych przez Ciebie Innowierców, którzy potrafią zabić w imię przekonań i uważają, że są jedyni i sprawiedliwi.

Cytuj:
[ Dodano: 2007-07-20, 12:28 ]
Mam taki pytanko kto chciałby z was wyjechac za granice


Ja. A wiesz dlaczego? Bo w obecnej sytuacji, nie będąc córką bogacza, mam bardzo marne szanse, że do czegoś dojdę w życiu. A wyjazd za granicę jest jedną z niewielu szans na zmianę tej sytuacji.

Cytuj:
[ Dodano: 2007-07-20, 12:34 ]
Moze powiedzcie ze polska konstytucja jest dobra nie trzeba w niej nic poprawiac.

Nie wiem czy jest zła, czy nie. Ale wiem, że prawo do wolności jest w konstytucji od dawna, i przetrwało wiele, wiele lat, czyli chyba coś dobrego w nim jest, nieprawdaż?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-20, 13:45 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
kozi89 napisał(a):
Jestes "wielkim patryiota" zapewnie dzialasz wjakiejs organizacji jak na prawdziwego"patryiote" przystało, mogl bys zdradzic w jakiej


haha, jestem dziewczyną, nie dzialam w zadnej organizacji patriotycznej, bo wybacz, nie odpowiadają mi one ideowo i dla mnie mają niewiele wspolnego z patriotyzmem takim jakim ja go pojmuję, jednak jako patriotka jeszcze nigdy nie powiedzialam, że polska jest zla, nie marudzilam na nią, ba, wręcz przeciwnie. Moi rodzice wspierają krajową produkcję detektorów,(wspierają także schroniska i domy dziecka) jak na patriotkę przystalo nigdy za granicą, choć bywam często, nie dałam powodów swoim rodakom by się za mnie musieli wstydzić, wręcz wszyscy ludzie z którymi obcowałam poza granicami państwa mówili, że Polacy to bardzo sympatyczny naród itp (tak zrodziły się zagraniczne przyjaźnie min. w Chorwacji i Włoszech czy Szwajcarii) Serce mi też rośnie gdy okazuje się, że w Chorwacji z powodzeniem sprzedają baterie made in Poland a jak zagaduję o to sprzedawcę to mówi, że są "najbolji" albo, że w Szwajcarzy kupują program telewizyjny mejd in poland. Nie wstydzę się naszej przeszłości, jestem dumna z dziedzictwa kulturowego, zwłaszcza literatury, uważam, że Polska wcale nie jest zła jak to zwykle inni mawiają, Ci co "swojego nie znają a obce chwalą" ale cóż, trawa zawsze jest bardziej zielona tam gdzie nas nie ma, do pewnych rzeczy trzeba poprostu dojrzeć.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-20, 15:53 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 11:39
Posty:103
Lokalizacja: ZAPYTAJ
dream widzisz sama sie przyznalas ze wjezdzasz za granice w wakacje i ferie. Jaki u ciebie patriotyzm zapomnialas a moze nie widzialas polskiego pieknego morza, polskich pieknych Tatr i wielu innych bardzo pieknych zakatkow Polski. Taka z cibie "patriotka". Wyjazdami za granice nabijasz tylko obcy kapitał.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-20, 16:59 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 00:50
Posty:163
dream* napisał(a):
widzisz, zdaje mi się, że to nie ma nic do rzeczy w moim poście :)
więc może skończ nadinterpretować moje słowa co?
raczej mi chodziło o coś zupełnie innego, a mianowicie jak Polacy dochodzili do tego by mieć konstytucję, a nie czy któraś jest lepsza od poprzedniej czy gorsza etc ani o zmiany w takowej więc proszę, nie naskakuj na mnie bez zrozumienia intencji moich wypowiedzi.

Wcześniej napisałaś, że jak Polak mówi, że Konstytucja jest zła, to budzi to w Tobie politowanie. Dlaczego? Było wiele Konstytucji w naszej historii i każda miała być lepsza od poprzedniej, zatem ta poprzednia była zła lub gorsza. Normalnym zatem uważam, że ktoś uważa obecną Konstytucję za zła i chciałby wprowadzić lepszą.
kozi89 napisał(a):
A co do Dishmana moze ustroju by nie treba bylo zmieniac bys siedzial dale w komunie ktora chyba uwielbiasz i kiedy ja mowilem ze zmiana konstytucji jest zamachem stanu czy brakiem patryiotyzmu cieciu

Heh. Ale ja z Tobą w ogóle nie polemizuję :D A komuny nie uwielbiam. Jeżeli możesz to zacytuj gdzie napisałem, że ją uwielbiam. Bardzo jestem tego ciekaw.

[ Dodano: 2007-07-20, 17:03 ]
kozi89 napisał(a):
dream widzisz sama sie przyznalas ze wjezdzasz za granice w wakacje i ferie. Jaki u ciebie patriotyzm zapomnialas a moze nie widzialas polskiego pieknego morza, polskich pieknych Tatr i wielu innych bardzo pieknych zakatkow Polski. Taka z cibie "patriotka". Wyjazdami za granice nabijasz tylko obcy kapitał.

Teoretycznie w ślepym pędzie bycia patriotą, "prawdziwy Polak" nie powinien w ogóle wyjeżdżać z Polski. Ma to o tyle swoje złe strony, że jeżdżąc po świecie sporo się uczymy.

To, że w większości ośrodków, pensjonatów, domów turystycznych w pokoju jest łazienka i sedes zawdzięczasz temu, że ludzie przez lata jeździli za granicę i widzieli, że tam jest lepiej. Przyszło to i do nas.

Dla ciekawostki dodam, że niemal wszyscy liczący się obecnie polscy dziennikarze pokroju Tomasza Lisa, którzy zrobili karierę byli na wyjazdach za granicą i np. w USA zdobywali umiejętności i podpatrywali amerykańskich kolegów po fachu.

_________________
ema jest najgorszym administratorem jakiego spotkałem w sieci.
Stronnicza i nerwowa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-20, 18:07 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Ja jestem patriotką i kocham mój kraj ale nie będę tępo i ślepo patrzeć w polityków/kler jak w obrazek, boli mnie to że tak się dzieje w Polsce i to że nie mogę nic zmienić, dlatego chcę wyjechać.
kozi89 napisał(a):
dream widzisz sama sie przyznalas ze wjezdzasz za granice w wakacje i ferie. Jaki u ciebie patriotyzm zapomnialas a moze nie widzialas polskiego pieknego morza, polskich pieknych Tatr i wielu innych bardzo pieknych zakatkow Polski. Taka z cibie "patriotka". Wyjazdami za granice nabijasz tylko obcy kapitał.

przeczytaj to jeszcze raz, przemyśl i powiedz, naprawdę tak uważasz ? Bycie patriotom to zero wyjazdów zagranicznych, tylko polskie góry i polskie morze ?

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-20, 18:56 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 11:39
Posty:103
Lokalizacja: ZAPYTAJ
Napisałem ze chyba uwielbiasz czytaj ze zrozumieniem przyda CI sie to na maturze chyba ze jusz pisale/as

[ Dodano: 2007-07-20, 19:02 ]
Lis" wielki dziennikarz" hahahahahahahahahahahahah


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO