dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 26  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-07-19, 14:21 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 11:39
Posty:103
Lokalizacja: ZAPYTAJ
Zadnego


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-19, 16:52 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
kozi89 napisał(a):
Zadnego


Dobra, zacznijmy od początku: na świecie są różni ludzie, biali, czarni, żółci, czerwoni,mieszani, albinosi, katolicy, Żydzi, Jehowi, Muzułmanie, Buddyści, Prawosławni, kobiety, mężczyźni, homo, bi, hetero, ludzie idealni tak jak kozi i pan Rydzyk etc. Gdyby każda z tych grup uważała się za jedyną prawą i właściwą, to świat pogrążyłby się we wzajemnej nienawiści :roll: Dlatego w naszym interesie jest, żebyśmy kurde do tego nie doprowadzili. :crush:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-19, 19:55 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 00:50
Posty:163
dream* napisał(a):
i ja tak nie uwazam, nie każe Ci akceptować nawet, chodzi o to, że jeśli homoseksualiści nie robią Ci krzywdy to i Ty nie rób im, nie dyskryminuj itp. {to nie jest bezpośrednio do Ciebie, ale ogólnie}

Zależy jak na to spojrzeć. Jeżeli uznać, że nie zaprzyjaźnię się z gejem to jest to dyskryminacja. Zatem ich dyskryminuję. Ale czy ktoś kto nie lubi moherów nie dyskryminuje ich? Nie popieramy - akceptujemy kogoś i tyle.
dream* napisał(a):
no i tolerancja moim zdaniem jest właśnie ważnym celem, nie zgodzisz się?
Zresztą,. jak już mówiłam, mamy konstytucyjne prawo do strajkowania, robienia parad czy pochodów - zbierz sobie ludzi zbierających znaczki i też idź, zabrania Ci ktoś?

Uważam, że strajkowanie homo jest zbyt częste. Rozumiem, że dla Ciebie co nie jest zabronione jest dozwolone. Dlatego ja nie zabraniam gejom strajkować, bo nie mogę, ja raczej z nich drwię, że to robią, bo uważam to za głupie.

Tak samo jak uważałbym za głupie gdyby miłośnicy zielonych wiaderek domagali się swoich praw.
dream* napisał(a):
nie, niczego nie wymagam, poprostu, uwazam, że jeśli się nie akceptuje homoseksualizmu to można chociaż być obojętnym dla tych ludzi, można być nawet negatywnie nastawionym, ale nie uprzykrzać im życia, nie dyskryminować, nie obrazać, bo po co?
Za nic nie musisz odpowiadać, tylko za siebie. :)

W takim razie nie widzę sensu w argumencie jakoby heteroseksualiści byli wrodzy gejom.
dream* napisał(a):
mam na ten temat nieco inne zdanie, wybacz. Ale abstrachując od moich poglądów to homoseksualizm nie jest zaliczany do dewiacji a zoofilia tak, więc różnica nawet w tym jest diametralna.

Ale o tym co jest dewiacją decydują ludzie. Za dewiację 100 lat temu na wsi mógł uchodzić seks oralny.
dream* napisał(a):
wiesz, w holandii związki homoseksualne posiadają dzieci i wszyscy są szczęśliwi, dzieci, rodzice - bo przeciez kazdy człowiek chce mieć dziecko, taka już nasza natura, ale holandia to nie polska, w polsce takie dziecko prawdopodobnie byłoby wykluczone ze społeczeństwa - wiadomo, rówiesnicy bywają okrutni. W holandii jest to już normą a w polsce rodziłoby za duże kontrowersje. Zresztą, dziecko do 12 roku życia uczy się poprzez naukę pierwotną a więc poprzez naśladownictwo - oczywiście, nikomu orientacji nie zmienisz i prędzej czy późnej człowiek sam odkrywa swoją seksualność, jednak sądzę, że nie miałoby to raczej korzystnego wpływu na dzieci do pewnego wieku. Co do dziedziczenia - uwazam, że jest to uzasadnione.

Jak wychowywanie się w rodzinie homoseksualnej wpływa na dzieci i ich rozwój do końca nie wiemy, głównie dlatego, że jest za wcześnie. Moim zdaniem zwiększałoby to ilość homo na świecie.
dream* napisał(a):
swoją drogą, Panowie, to z ciekawości: ponoć marzeniem każdego mężczyzny jest 3kąt, czyli 2 kobiety w łóżku + wy, wiadomo, że na coś takiego może zgodzić się jedynie dziewczyna o orientacji biseksualnej, zatem jeśli jest to marzenie większości z panów jak chcecie pogodzić marzenia z brutalną rzeczywistością: konieczności pójścia do łóżka z osobą biseksualną alby urzeczywistnic fantazje?

1.Relacje przyjacielskie między facetami, a kobietami są inne. O ile widok dwóch przyjaciółek idących za rękę na ulicy nie wzbudza specjalnie reakcji o tyle przyjaciele mężczyźni nigdy tego nie zrobią.
O ile na imprezie dwie dziewczyny - przyjaciółki mogą tańczyć razem w parze, to dwaj faceci nie.
O ile widok całujących się w policzek na powitanie przyjaciółek jest czymś normalnym o tyle żaden facet tak nie zrobi drugiemu facetowi.

Trójkącik gdzie jest facet i dwie panie wcale nie oznacza, że owe panie będą się zabawiały między sobą. Faceci raczej marzą o tym aby pieściły jego. Logiczne też jest, że o ile dla faceta każda ładna kobieta jest atrakcyjna, to bardziej dopuszcza zachowania homoseksualne kobiet, bo sam chętnie byłby na miejscu jeden z tych kobiet, niż seks gejów. Nie znam bowiem heteroseksualnego mężczyzny który chciałby aby jakiś facet lub kobieta ze sztucznym penisem wtykała mu go w odbyt.

_________________
ema jest najgorszym administratorem jakiego spotkałem w sieci.
Stronnicza i nerwowa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-19, 23:29 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 11:39
Posty:103
Lokalizacja: ZAPYTAJ
Ten temat powinien byc w chorobach a nie w erotyce z calym szacunkiem dla autora tego tematu, ale wrzucanie takiego tematu do erotyki to jest jedna WIELKA KPINA

[ Dodano: 2007-07-19, 23:30 ]
Kotecek napisał(a):
Mi się wydaje, że wszyscy maja prawo do ułozenia sobie życia tak jak chca i z kim chcą, bo przecież w końcu to nam gwarantuje konstytucja!

Jakie są wasze zdania??


Konstytucja jest zła powinnismy ja zmienic.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-19, 23:37 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
kozi89 napisał(a):
Ten temat powinien byc w chorobach a nie w erotyce

Homoseksualizm to nie choroba.To jest orientacja seksualna tak samo jak heteroseksualizm czy biseksualizm,więc nie widzę najmniejszego sensu umieszczania tego tematu w chorobach.To,że nie każdy toleruje homoseksualizm to nie znaczy,że to jakaś choroba czy coś.To normalna rzecz jest;p


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-20, 00:15 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
kozi89 napisał(a):
Konstytucja jest zła powinnismy ja zmienic.

zdaje się, że w sprawie konstyytucji było kiedyś referendum, tak? Więc jak się nie podoba to możesz wyjechać, trzyma Cie tu ktoś?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-20, 09:02 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
dream* napisał(a):
zdaje się, że w sprawie konstyytucji było kiedyś referendum, tak? Więc jak się nie podoba to możesz wyjechać, trzyma Cie tu ktoś?

tylko najlepiej skieruj się do Rosji albo jeszcze bardziej na wschód, tam będziesz idealnie pasował ze swoimi poglądami. Polecam Nepal, będziesz mógł paść kozy na łąkach. Tylko pamiętaj żeby nie wybierać GB ani krajów z zachodu bo tam wszystko poszło do przodu i małżeństwa homoseksualne są tam legalne i nikomu to nie przeszkadza.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-20, 09:52 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
kozi89 napisał(a):
Ten temat powinien byc w chorobach a nie w erotyce z calym szacunkiem dla autora tego tematu, ale wrzucanie takiego tematu do erotyki to jest jedna WIELKA KPINA

[ Dodano: 2007-07-19, 23:30 ]
Kotecek napisał(a):
Mi się wydaje, że wszyscy maja prawo do ułozenia sobie życia tak jak chca i z kim chcą, bo przecież w końcu to nam gwarantuje konstytucja!

Jakie są wasze zdania??


Konstytucja jest zła powinnismy ja zmienic.


Wiesz co jest wielką kpiną? Człowiek cywilizowany z takimi poglądami!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-20, 11:38 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
ema napisał(a):
Człowiek cywilizowany

jesteś w 100% pewna ? :-)

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-20, 11:56 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
dla mnie bardziej do zaakceptowania jest to, że ktoś nie toleruje homoseksualistów niż to, że POLAK mówi, że KONSTYTUCJA JEST ZŁA. Godzi to w moje uczucia patriotyczne, budzi politowanie i przeczucie, że taka osoba chyba za grosz nie zna historii a także, że jest okropnie cyniczna. ogólnie cholernie czegoś takiego nie lubię i aż wszystko się we mnie burzy. szczerze to gardzę takim czymś :((

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO