dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 26  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-07-19, 10:30 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
Cytuj:
Pan Biedroń to terminu homofob jednak używa. Ale o czym to ma świadczyć, jeżeli nawet homofobem nazywają kogoś heteroseksualni? Posłanka Senyszyn o ile się nie mylę jest hetero, ale homofobów widzi wszędzie. Wiesz ja nie mówię, że tego terminu używają tylko geje i lesbijki, dla mnie to w tym momencie bez znaczenia.

Różnica jest diametralna, mianowicie taka, że jak już wspomniałam osoby hetero jakoś wyjątkowo ostro walczą o prawa homoseksualistów :) - chyba nawet bardziej hm, "brutalnie" i dynamicznie niż sami homoseksualiści, zresztą, po co mieszać w to politykę? Wiadomo, że te osoby chcą się przypodobać oglnym tendencjom w społeczeństwie i opinii publicznej.

Cytuj:
Wiesz akurat to mnie mało przekonuje, bo jeżeli mamy akceptować coś co i tak się nie zmieni, to zostawmy pedofili w spokoju. A tam pedofili - zostawmy złodziei, czy bandytów.

no widzisz?! to Twoje dziecinne rozumowanie. homoseksualizmu nie można porównać do złodzieji czy bandytów - Ci pierwsi nikomu nie robią krzywdy a Ci 2dzy niestety tak.
Trzeba coś zmieniać jeśli nikt przy tym nie cierpi?

Cytuj:
Ja mogę homoseksualistów tolerować jako ludzi. Ja im nie zabraniam pracować, żyć, uczyć się. Ale niech nikt nie wymaga ode mnie akceptacji dla homoseksualizmu. Niech nikt nie wymaga ode mnie, żebym w spokoju siedział w korku bo pikietują 10 razy do roku geje, którzy głoszą, że są gejami.

no i właśnie taki stosunek mi się podoba, zresztą nikt nie wymaga od Ciebie akceptacji dla homoseksualizmu. Ty pozwalasz się im uczyć i pracować a pamiętasz, jak Roman chciał usunąć ze stanowisk w szkolnictwie wszystkich ludzi o tej orientacji?
Co do korku: niestety, będziesz musiał spokojnie siedzieć, chyba, że przyjedziesz czołgiem - co przypomina pewną osławioną scenę z czasów komunizmu, jakoś blokujące ulice pielęgniarki wcale Ci nie przeszkadzały? Albo antyglobaliści? Pamiętasz jak całe centrum zabito deskami a dzieci nie wysyłano do szkół z obawy na rozruby? Taką mamy konstytucję, że każdy może urządzać coś takiego i tyle, jak się nie podoba to możesz wyjechać np. na Kubę czy gdzieś.

Cytuj:
Dużo zależy też od ludzi. Dla mnie do klubu może wejść gej i powiedzieć, że jest gejem. No i dobra, tyle, że jest to o tyle głupie, jakby do klubu wszedł człowiek i powiedział, że zbiera znaczki. OK, tylko co z tego?

sęk w tym, że tomba-tomba to klub raczej homoseksualny, a lambda to miejsce gdzie spotykają się homoseksualiści i dyskutują lub szukają pomocy - np. mają tam bezpłatnych psychologów, co jakiś czas organizują spotkania kulturowe i oglądają filmy etc. Gdybyś tam powiedział, że jesteś osobom o orientacji hetero to napewno nic by się nie stało, dalej byliby dla CIebie mili, itp itd, podczas gdy pojdziesz na spotanie nopu etc, powiesz, że jesteś osobą homo? I co? Wyjdziesz cały i nieposiniaczony? :)

Cytuj:
Tak się składa, że znam dosyć dobrze jednego homoseksualistę. Zastanawiam się czy nie jest on tak wyraźnym gejem, ze względu na to, żeby go rozpoznawano. Nie kryje się ze swoją orientacją ani trochę, wręcz trochę ją nagina. Śmiem twierdzić, że robi to aby wzbudzić zaciekawienie swoją osobą, zostać lokalną gwiazdą, duszą towarzystwa - ma swoją kartę przetargową - homoseksualizm.

Ja znam dużo dużo homoseksualistów i każdy miał problem żeby przyznać się przed innymi co do swojej orientacji, bali się, że ludzie się od nich odsuną. Do tej pory nie wszyscy z ich otoczenia wiedzą, wniosek? Twój kolega poprostu lubi robić dżo szumu w okół swojej osoby, kto wie? może nawet nie jest homoseksualistą? Zresztą to marna karta przetargowa. Koleżanka powiedziała, że jest lesbijką i co? zadna już nie chciała spać z nią w jednym pokoju mimo, że wcześniej wszystkie leżały w jednym łóżku {jak to często dziewczyny, bez zadnych podtekstów} To kiepski atut, chyba, że w odpowiednim towarzystwie a'la 'lans, bauns, chmielna itp' - takiego towarzystwa tylko wspolczuć. Oczywiście, że homoseksualiści zwracają na siebie uwagę: ale tylko innych homoseksualistów i ludzi wtajemniczonych - a nie wszystkich w okolo, np. poprzez tęczowe ozdoby itp itd. jak widzisz to tylko subtelne elementy które nie są ani nahalne, ani krzykliwe i sluza jedynie wzajemnemu rozpoznawaniu się.
Cytuj:
Jeżeli Tobie by nie przeszkadzało jeżeli Twoja koleżanka zabawiałaby się z koniem to wiesz Twoja sprawa, mnie by to jednak przeszkadzało. Powiesz, że nie muszę się z homo kolegować, czy przyjaźnić. Tylko problem polega na tym, że jeżeli będziemy siebie unikać, to jeszcze pogłębimy przepaść, bo porobimy sobie getta.

Przeszkadzałoby, bo uważam, że to znęcanie się nad zwierzęciem, ale w wypadkiu homoseksualizmu nikt nad nikim się nie znęca.
Widzisz, większości homoseksualistów wystarczy taka postawa jak:
Cytuj:
Ja mogę homoseksualistów tolerować jako ludzi. Ja im nie zabraniam pracować, żyć, uczyć się. Ale niech nikt nie wymaga ode mnie akceptacji dla homoseksualizmu

więcej naprawdę nie wymagają, może ponad to, że chcą zawierać związki małżeńskie aby móc po sobie dziedziczyć, ale? Czemu nie? związek nie = rodzina, bo rodzina to 2 osoby i dzieci, więc model byłby zachowany. Niektórzy chcą jeszcze tego by mogli adoptować dzieci, ale Ci co mądrzejsi napewno zdają sobie sprawę, że w polsce jest to jeszcze nie realne ze względu na nastawienie ogółu społeczeństwa - byłoby to okropne krzywdzenie dziecka.
O więcej wcale nie proszą.

artykuł znajdziesz napewno w każdej czytelni naukowej albo bibliotece narodowej: ukazał się w 23 nr polityki z dnia 9 czerwca br. ;)
polecam.

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-19, 10:55 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 00:50
Posty:163
dream* napisał(a):
Różnica jest diametralna, mianowicie taka, że jak już wspomniałam osoby hetero jakoś wyjątkowo ostro walczą o prawa homoseksualistów :) - chyba nawet bardziej hm, "brutalnie" i dynamicznie niż sami homoseksualiści, zresztą, po co mieszać w to politykę? Wiadomo, że te osoby chcą się przypodobać oglnym tendencjom w społeczeństwie i opinii publicznej.

Biedroń chyba politykiem nie jest.
Powtarzam - mnie nie chodzi o to, czy homofobem (bo nie akceptuję homo) nazwie mnie właśnie homo, czy hetero. To ma dla mnie drugorzędne znaczenie.
dream* napisał(a):
no widzisz?! to Twoje dziecinne rozumowanie. homoseksualizmu nie można porównać do złodzieji czy bandytów - Ci pierwsi nikomu nie robią krzywdy a Ci 2dzy niestety tak.
Trzeba coś zmieniać jeśli nikt przy tym nie cierpi?

Przecież nie porównuje ich ściśle ze sobą i nie twierdzę, że trzeba z nimi walczyć. Spójrz czasami na kontekst wypowiedzi. Nie zgadzam się z opinią, że jak czegoś nie da się zmienić, to trzeba to zaakceptować.
Niby nic się nie da zrobić z ulotkami seks-agencji, co jeszcze nie znaczy, że skoro nic z tym nie mogę zrobić, to mam się z tym pogodzić.
dream* napisał(a):
Co do korku: niestety, będziesz musiał spokojnie siedzieć, chyba, że przyjedziesz czołgiem - co przypomina pewną osławioną scenę z czasów komunizmu, jakoś blokujące ulice pielęgniarki wcale Ci nie przeszkadzały? Albo antyglobaliści? Pamiętasz jak całe centrum zabito deskami a dzieci nie wysyłano do szkół z obawy na rozruby? Taką mamy konstytucję, że każdy może urządzać coś takiego i tyle, jak się nie podoba to możesz wyjechać np. na Kubę czy gdzieś.

Uważam, że strajkować, czy iść z paradą powinno si w jakimś ważnym celu. Takim nie jest dla mnie pochód homoseksualistów. Równie dobrze mógłby iść pochód zwolenników zielonych wiaderek. Korkowanie stolicy, czy innego miasta z głupkowatego powodu.

Strajk pielęgniarek był o tyle ważny, że jednak podwyżki im się należą, ale np. już dziwne było dla mnie okupowanie Kancelarii Premiera i domaganie się wygód. Zresztą postulaty służby zdrowia, która z dnia na dzień chce duże podwyżki też są absurdalne, bo wiadomo, że tak na zawołanie nikt ich im nie da, ale to już inny temat.
dream* napisał(a):
sęk w tym, że tomba-tomba to klub raczej homoseksualny, a lambda to miejsce gdzie spotykają się homoseksualiści i dyskutują lub szukają pomocy - np. mają tam bezpłatnych psychologów, co jakiś czas organizują spotkania kulturowe i oglądają filmy etc. Gdybyś tam powiedział, że jesteś osobom o orientacji hetero to napewno nic by się nie stało, dalej byliby dla CIebie mili, itp itd, podczas gdy pojdziesz na spotanie nopu etc, powiesz, że jesteś osobą homo? I co? Wyjdziesz cały i nieposiniaczony? :)

Ale to mam odpowiadać za każdego nie akceptującego geja heteroseksualistę? Bo tego chyba ode mnie wymagasz.
Idź na koncert muzyki country do Mrągowa i powiedz, że wolisz metal - nikt się na Ciebie nie obrazi. Idź do knajpy gdzie spotykają się metale i powiedz, że jesteś zwolennikiem muzyki country - wszyscy Cię wyśmieją. Tak jest ze wszystkim.
dream* napisał(a):
Przeszkadzałoby, bo uważam, że to znęcanie się nad zwierzęciem, ale w wypadkiu homoseksualizmu nikt nad nikim się nie znęca.

Jakie znęcanie się? Jak ogier ma wytrysk to chyba nie możemy mówić o znęcaniu się? Jak pies z chęcią kopulowałby ze swoją panią, to nikt go do niczego nie zmusza, a tym bardziej się nad nim nie znęca.
dream* napisał(a):
więcej naprawdę nie wymagają, może ponad to, że chcą zawierać związki małżeńskie aby móc po sobie dziedziczyć, ale? Czemu nie? związek nie = rodzina, bo rodzina to 2 osoby i dzieci, więc model byłby zachowany. Niektórzy chcą jeszcze tego by mogli adoptować dzieci, ale Ci co mądrzejsi napewno zdają sobie sprawę, że w polsce jest to jeszcze nie realne ze względu na nastawienie ogółu społeczeństwa - byłoby to okropne krzywdzenie dziecka.
O więcej wcale nie proszą.

Problem z małżeństwami byłby taki, że o ile uznać dwóch chłopów za takie samo małżeństwo jak mężczyznę i kobietę, to mieliby oni takie same prawa jak małżeństwo hetero (nie tylko dziedziczenie, ale i adopcja, itd.) Można by zrobić dla nich inny rodzaj małżeństwa (np. żeby mogli tylko dziedziczyć po sobie, ale bez adopcji) ale to już jest klarowna dyskryminacja i tu dopiero byłby bunt. Zresztą na razie homo chcą samych małżeństw, później będą chcieli więcej i później będą wywierać taką samą presję na społeczeństwo odnośnie adopcji, jak teraz na małżeństwo. A to mi się już nie podoba.

_________________
ema jest najgorszym administratorem jakiego spotkałem w sieci.
Stronnicza i nerwowa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-19, 12:27 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 11:39
Posty:103
Lokalizacja: ZAPYTAJ
dream* napisał(a):
no widzisz?! to Twoje dziecinne rozumowanie. homoseksualizmu nie można porównać do złodzieji czy bandytów - Ci pierwsi nikomu nie robią krzywdy a Ci 2dzy niestety tak.
Trzeba coś zmieniać jeśli nikt przy tym nie cierpi?


Wystarczy ze jak ich sie widzi to chce mi sie zygac, na wet jak onich słysze to mi sie robi niedobrze.
Was to nie rusza ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-19, 13:03 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
kozi89 napisał(a):
Wystarczy ze jak ich sie widzi to chce mi sie zygac, na wet jak onich słysze to mi sie robi niedobrze.
Was to nie rusza ?


Kozi ale nie jest ich wina - to wina twojej psychiki! Czy oni są winni za to, że się tacy urodzili??

Ja pisałam już na tym forum jaki mam stosunek do homoseksualistów, ani ich nie wielbię ani nienawidzę, ludzie jak ludzie, niech sobie żyją ja im do łózka wchodzić nie będę!
Kozi jak ich widzisz to Ci się robi niedobrze - na kilometr rozpoznajesz geja i lesbijkę, wchodzisz do baru patrzysz na tłum ludzi i od razu rozpoznajesz kto jest homo kto hetero?

Po za tym, lepiej chyba będzie zmienić Twoje nastawienie do homo, niż nawrócić wszystkich homoseksualistów na 'właściwą drogę' :roll:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-19, 13:21 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 11:39
Posty:103
Lokalizacja: ZAPYTAJ
Jak juz wczesniej mowilem zamknac ich


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-19, 13:52 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
kozi weź swojego bejsbola, zahacz o sklep, kup se piwo na kreske i idź do kolegów bo pewnie już czekają na Ciebie. Aaa, nie zapomnij zeszyć dziury w dresie.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-19, 13:58 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
kozi89 napisał(a):
Jak juz wczesniej mowilem zamknac ich

w obozie koncentracyjnym, i zagazować.
tylko dlatego, że Tobie się robi niedobrze na ich widok.

A mi się robi niedobrze na widok robactwa wszelkiego rodzaju - WYTĘPIĆ!!! to nic, że ludzie bez owadów nie przezyliby na ziemi 2ch lat.

ps: nikt Ci nie każe ich oglądać, masochista jesteś czy jak, nie lubisz? nie oglądasz, proste.
Na ulicy nie widać kto jest homo a kto hetero.

Cytuj:
Po za tym, lepiej chyba będzie zmienić Twoje nastawienie do homo, niż nawrócić wszystkich homoseksualistów na 'właściwą drogę'

Czytałam jak jakaś organizacja kościelna robi tak, że podłancza takiego homoseksualistę do prądu, kiedy na ekranie pojawia się zdjęcie homo - prąd boleśnie poraza homoseksualistę, kiedy hetero - nie dzieje się nic, ma to niby wywołać złe skojarzenia na widok homoseksualnych obrazów.
Podobnie kiedyś ktoś oduczył chodzić szczury przy ścianach i w nocy, tylko powiedzcie, czy to jest LUDZKIE?

Cytuj:
Spójrz czasami na kontekst wypowiedzi. Nie zgadzam się z opinią, że jak czegoś nie da się zmienić, to trzeba to zaakceptować.

i ja tak nie uwazam, nie każe Ci akceptować nawet, chodzi o to, że jeśli homoseksualiści nie robią Ci krzywdy to i Ty nie rób im, nie dyskryminuj itp. {to nie jest bezpośrednio do Ciebie, ale ogólnie}

Cytuj:
Uważam, że strajkować, czy iść z paradą powinno si w jakimś ważnym celu.

no i tolerancja moim zdaniem jest właśnie ważnym celem, nie zgodzisz się?
Zresztą,. jak już mówiłam, mamy konstytucyjne prawo do strajkowania, robienia parad czy pochodów - zbierz sobie ludzi zbierających znaczki i też idź, zabrania Ci ktoś?


Cytuj:
Ale to mam odpowiadać za każdego nie akceptującego geja heteroseksualistę? Bo tego chyba ode mnie wymagasz.

nie, niczego nie wymagam, poprostu, uwazam, że jeśli się nie akceptuje homoseksualizmu to można chociaż być obojętnym dla tych ludzi, można być nawet negatywnie nastawionym, ale nie uprzykrzać im życia, nie dyskryminować, nie obrazać, bo po co?
Za nic nie musisz odpowiadać, tylko za siebie. :)


Cytuj:
Jakie znęcanie się? Jak ogier ma wytrysk to chyba nie możemy mówić o znęcaniu się? Jak pies z chęcią kopulowałby ze swoją panią, to nikt go do niczego nie zmusza, a tym bardziej się nad nim nie znęca

mam na ten temat nieco inne zdanie, wybacz. Ale abstrachując od moich poglądów to homoseksualizm nie jest zaliczany do dewiacji a zoofilia tak, więc różnica nawet w tym jest diametralna.

Cytuj:
Problem z małżeństwami byłby taki, że o ile uznać dwóch chłopów za takie samo małżeństwo jak mężczyznę i kobietę, to mieliby oni takie same prawa jak małżeństwo hetero (nie tylko dziedziczenie, ale i adopcja, itd.) Można by zrobić dla nich inny rodzaj małżeństwa (np. żeby mogli tylko dziedziczyć po sobie, ale bez adopcji) ale to już jest klarowna dyskryminacja i tu dopiero byłby bunt. Zresztą na razie homo chcą samych małżeństw, później będą chcieli więcej i później będą wywierać taką samą presję na społeczeństwo odnośnie adopcji, jak teraz na małżeństwo. A to mi się już nie podoba.

wiesz, w holandii związki homoseksualne posiadają dzieci i wszyscy są szczęśliwi, dzieci, rodzice - bo przeciez kazdy człowiek chce mieć dziecko, taka już nasza natura, ale holandia to nie polska, w polsce takie dziecko prawdopodobnie byłoby wykluczone ze społeczeństwa - wiadomo, rówiesnicy bywają okrutni. W holandii jest to już normą a w polsce rodziłoby za duże kontrowersje. Zresztą, dziecko do 12 roku życia uczy się poprzez naukę pierwotną a więc poprzez naśladownictwo - oczywiście, nikomu orientacji nie zmienisz i prędzej czy późnej człowiek sam odkrywa swoją seksualność, jednak sądzę, że nie miałoby to raczej korzystnego wpływu na dzieci do pewnego wieku. Co do dziedziczenia - uwazam, że jest to uzasadnione.

aha, co do tego, że homoseksualiści żyliby osobno a hetero odobno - nie wydaje mi się to mozliwe, owszem, są tacy ludzie jak Ty i jest ich więcej - którzy odsuną się od odob homoseksualnych bo ich to odpycha, brzydzi, jest wbrew ich przekonaniom i normom, ale są też takie jak ja i Natty, którym obojętna jest orientacja, dlatego zadnych odrębnych grup nie będzie - to utopijne.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-19, 14:05 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 11:39
Posty:103
Lokalizacja: ZAPYTAJ
Natty napisał(a):
kozi weź swojego bejsbola, zahacz o sklep, kup se piwo na kreske i idź do kolegów bo pewnie już czekają na Ciebie. Aaa, nie zapomnij zeszyć dziury w dresie.


Chciałbym sprostowac na piwo mnie stac i to nie tylko na jedno, a co do dresów jak w 4klasie podstawówki mialem na sobie to bedzie dobrze.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-19, 14:10 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
to gratuluję.
Moze za jakieś 10 lat zrozumiesz że najważniejsze jest zachowanie człowieka a nie orientacja bo to nie ona określa zachowania.
btw gdybyś miał do wyboru na najlepszego przyjaciela geja bądź komunistę kogo byś wybrał ?

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-19, 14:21 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
KOMUNISTĘĘĘ!!!! :) kto nie jest z komunistami jest przeciw im! a wiadomo, że to się dobrze nie kończyło :lol: :mrgreen: dobrze, że to już nie te czasy, choć jak widac myślenie podobne zostało u niektórych. czyli "albo z nami albo won!" smutne.

Ja się zgadzam z natty :)
swoją drogą, Panowie, to z ciekawości: ponoć marzeniem każdego mężczyzny jest 3kąt, czyli 2 kobiety w łóżku + wy, wiadomo, że na coś takiego może zgodzić się jedynie dziewczyna o orientacji biseksualnej, zatem jeśli jest to marzenie większości z panów jak chcecie pogodzić marzenia z brutalną rzeczywistością: konieczności pójścia do łóżka z osobą biseksualną alby urzeczywistnic fantazje?

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO