dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-08-23, 08:40 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2007-08-22, 14:28
Posty:85
chyba czas najwyzszy na powazna rozmowe mialam ten sam problem zrobilam jak pisze i jest lepiej powodzenia

_________________
Hotele SPA
Spa w Polsce


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-23, 09:30 
Miałam tak niestety :( ale całe szczęście, że dostałam tyle siły i wsparcia od bliskich aby to skończyć teraz jestem w cudownym związku i już niedługo go zalegalizuje.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 15:28 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2007-08-22, 14:28
Posty:85
sama zacznij go zaniedbywac niech poczuje jak to jest.

_________________
Hotele SPA
Spa w Polsce


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-10, 23:31 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-09-10, 22:40
Posty:36
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński
to nie facet zaniedbuje kobiete tylko , kobieta daje sie zaniedbywac...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-11, 01:56 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-01-30, 19:15
Posty:278
Lokalizacja: domyśl się
Ja potrafię zniknąć na tydzień czasu w interesach i jakoś moja kobieta nie robi mnie jazd z tego powodu ponieważ wie, że będę miał z tego kasę i to nie małą ......


Więc pozwala mnie na pewne wyskoki ale nie zaniedbuje jej pod każdym względem czasem wole się nie wyspać ale trzeba spełnić swój obowiązek małżeński i dać z siebie wszystko......

_________________
Obrazek

Polecam tą firme rodzinną:D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co zrobić gdy czujesz że facet cię zaniedbuje?
PostNapisane: 2010-08-01, 13:12 
piszecie zeby z nim porozmawiac.Mam podobny problem tyle ze moj facet jest taki ze nie umie przyjac nic do swojej swiadomosci i przekreca kota ogonem.Wedlug niego on robi wszystko by bylo lepiej a tak naprawde rozsadzi sie przed kompem i swiata poza soba nie widzi.Ciezko jemu jest wyjsc gdzies,bo woli pograc na kompie.Najgorsze jest to ze gdy nasze roczne dziecko jest marudne i spiace to wydziera sie na cały dom bo chcialby miec chwile spokoju.A ja co mam zrobic??przeciez dzieciakowi buzi nie zakleje.Też probowalam wszystkiego...ubieralam się ładnie,zaczecalam zachowaniem chcialam go gdzies wyciagnac i nic.Zawsze mysli tylko o sobie.
Moze wy mi cos poradzicie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co zrobić gdy czujesz że facet cię zaniedbuje?
PostNapisane: 2010-08-02, 22:26 
mam tak co jakiś czas ze facet zaczyna mnie zaniedbywać, ale zaraz jak to zauważyłam to zaczynałam być smutna i nie ukrywałam tego, kiedy chciało mi się ryczeć przy nim to to robiłam (bo niestety bardzoo często z byle powodu płaczę) a jemu się mnie szkoda robiło i wracało do tego że dalej się mną interesował. po prostu niczego przy nim nie ukrywam, tez jak to zauwazam to od razu rozmawiam z nim o tym. Na waszym miejscu to bym porozmawiała z nimi. Może zrobić coś aby on zaczął być zazdrosny i zaczal by sie wami interesować??:) nie mówie zaraz o zdradzie ani flircie ale troszke mozna ich postraszyc ze ich swiat czy gierki komputerowe niszcza wszystko:(


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re:
PostNapisane: 2010-08-03, 09:55 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-10-13, 17:23
Posty:19
Perfect_One napisał(a):
to nie facet zaniedbuje kobiete tylko , kobieta daje sie zaniedbywac...


To jest kwintesencja tej materii ;-)
Przecież seksapil,to wasza broń kobieca,trzeba nieco zmienić swój "design"oraz
harmonogram dnia,dla obojga,a sukces murowany.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co zrobić gdy czujesz że facet cię zaniedbuje?
PostNapisane: 2010-08-15, 23:26 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-08-15, 23:02
Posty:34
To chyba nie jest tak do końca. Pewnie, ze trzeba znac swoja wartość i nie pozwolic sie zle traktowac i jesli czujesz, ze bliska ci osoba nie ma na ciebie ochoty (na czas z toba, rozmowe, fun, namietnośc), to trzeba o tym z nią gadac, a jak sie nie da gadac, to trzeba kombinowac...a najlepiej miec dowartosciowacza - powiedział mi to kiedys sexuolog - faceci sa leniwi miła Pani, trzeba ich gonic i miec bata w postaci zagrożenia adoratorem.
Banał prawda? ale jaki zyciowy!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co zrobić gdy czujesz że facet cię zaniedbuje?
PostNapisane: 2015-03-05, 22:31 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-03-05, 21:40
Posty:50
Przede wszystkim gadajcie z facetami on moze sobie z tego nawet nie zdawac sprawy przeciez


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO