dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-08-30, 11:54 
Coś ty! Kto by smiał wyrazić wady Wszech wiedzącego kalendarzyka!
Po za tym ten film mi starością jechał... jak była mowa o tabletkach to nie było mowy że najpierw kobieta musi zapoznać się z ginekologiem, by dobrał pasujące dla niej tylko była mowa o jednych tak jak było dawniej gdy to kobieta musiała się dostosować do tabletek.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-30, 11:56 
ha ha! a co Pani na to jak sie z nia sprzeczales po filmie?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-30, 12:04 
Najpierw była zaskoczona że wogóle o coś pytam, potem próbowała "zarzartować" że ja jestem taki wszechwiedzący na temat seksu że nie wiadomo co , to ja odpowiedziałem, że wole wiedzieć co jak jest niż by w przyszłości mieć przez to nie planowane dzieci i że nie widze w RZETELNEJ EDUKACJ SEKSUALNEJ nic złego, ale ten film uważam za nie miaro dajny i że nie zgadzam się z opinią propagowaną w nim. Nauczycielka była wtedy na mnie bardzo zła za to że mam swoje zdanie i umiem je poprzeć sensownymi argumentami.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-30, 12:06 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Poracha, jak dawno to było:?:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-30, 12:09 
Cóż chyba w Lutym tego roku(ale głowy nie dam) po tamtym zdarzeniu miałem w szkole coraz więcej problemów ale nie dałem im się i przeszedłem przez typową Giertychowską szkołę z nawet nie złymi wynikami.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-30, 12:14 
Ja w szkole znana bylam z cietego jezyka, poniewaz mowie to co mysle, nie zawsze bylo to przychylnie odbierane, trzeba bylo cos zalatwic szlam i dogadywalam sie z "gora" nawet jezeli trzeba bylo "pozucac miesem". Pomruczeli, pomruczeli, ale mimo tego bylam lubiana. Nauczyciele wiedzieli, czego moga sie po mnie spodziewac, ze moge sie posprzeczac, nawet powiedziec im cos niemiłego ale mogli takze na mnie polagac, dlatego bilans w rezultacie wychodzil korzystnie. Takze tymi reakcjami ze strony grona pedagogicznego nie musisz sie przejmowac.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-30, 12:50 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
ja to bym powrocil do systemu 8-klasowa podstawowka i 4-letnie liceum.

I jeszcze troche pospolicie zwanego zamordyzmu, zeby uczen nauczycielowi na glowe nie wlazil.

Mam mozliwosc porownac ludzi ktorzy konczyli w starym systemie i w nowym, i wg mnie nic dobrego ta reforma z 1999 roku nie przyniosla.

Zaznaczam ze nie uogolniam, bo zaraz pewnie sie jakies glosy podniosa ze co ja sobie wyobrazam i takie tam.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-30, 12:56 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
zysio napisał(a):
ja to bym powrocil do systemu 8-klasowa podstawowka i 4-letnie liceum.

też jestem za!.... i 5-letnie technikum :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-30, 12:59 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
mery_blue napisał(a):
i 5-letnie technikum


umknelo mi to - ale jasne ze to tez :mrgreen:

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-30, 14:46 
Tak ja to też popieram, chociaż mnie ten system ominą, a co do tego, co mówisz dariuszka to ja przez 2klasy gimnazjum miałem identycznie, aż w 3pewien nauczyciel mnie obraził, a potem dwie kolejne wyzwały mnie od pedałów, (chociaż nie tak dosłownie, ale mniej więcej taki był tego sens i w dodatku na jednej wycieczce) od tamtego momentu (a to było tuż przed końcem 3klasy gimnazjum) walczyłem z nimi i też byłem chamski, ale tylko dla tego nauczyciela oraz tych nauczycielek, przez to według mnie miałem obniżone oceny z 3przedmiotów i "obiecane" przez samego dyrektora szkoły, że zrobi wszystko bym nie mógł się dostać do mojego wymarzonego LO na szczęście egzamin końcowy napisałem bardzo dobrze a z reszty przedmiotów byłem za dobry by mi mogli obniżyć oceny i dostałem się tam gdzie chciałem bez problemów.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO