dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-07-15, 22:14 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-15, 09:35
Posty:17
Lokalizacja: Inowrocław
olka dlaczego?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-15, 23:32 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
Cytuj:
olka dlaczego?

Nie powiem żebym była kozakiem w tym języku :-/ :-/ :-/ Kurczę akurat angileski :-/ W sumie to mnie zmotywuje do nauki :roll: W końcu w przyszłości chce sie pracować w tej Anglii :D Ah... Giertych... co za ciul... nie znam się na dzieciach... nie wie co dla nich dobre... sam kiedyś też był dzieckiem... już nie pamięta jak to jest?? :-?

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-16, 09:19 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
olka080 napisał(a):
Cytuj:
olka dlaczego?

Nie powiem żebym była kozakiem w tym języku :-/ :-/ :-/ Kurczę akurat angileski :-/ W sumie to mnie zmotywuje do nauki :roll: W końcu w przyszłości chce sie pracować w tej Anglii :D Ah... Giertych... co za ciul... nie znam się na dzieciach... nie wie co dla nich dobre... sam kiedyś też był dzieckiem... już nie pamięta jak to jest?? :-?


Już pomijając to, że nie zna się na dzieciach, to ogólnie jest mało rzeczy na których on się zna - żeby minister edukacji nie znał podstawowych lektur :roll:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-17, 22:59 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 11:39
Posty:103
Lokalizacja: ZAPYTAJ
olka080 napisał(a):
Noż kurczę :evil: Nie nawidzę gościa:
Zielokop napisał(a):
- angielski na egzaminach gimnazjalnych (naszczescie mnie omija :D)

Kurczę zabiłabym :-/



Nie rzucaj słów na wiatr bo on jest ministrem jakis fanatyk LPR by to przeczytał wjaz d na chate bys miala policyjny na 100%


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-18, 07:52 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Ej bez przesady, żyjemy w państwie demokratycznym, mamy prawo do wyrażania swojego sprzeciwu i niezadowolenia, znasz podstawowe filary demokracji ?
Na tym forum leciały już gorsze słowa na obecny rząd i jeśli będzie nadal taka sytuacja to się to nie zmieni, kozi wg Ciebie mamy siedzieć cicho jak trusie i patrzeć na wszystko bezradnie ? Poza tym ona nie obraziła go jak pan Hubert K.prezydenta, wiadomo że to co napisała było retoryczne że tak powiem, każdy normalny człowiek czytając to sobie uświadamia, nie wiem z czego robisz problem. Jaki wjazd na chate w ogóle, chyba za dużo Strażnika Teksasu się naoglądałeś.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-18, 12:41 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 00:50
Posty:163
Natty napisał(a):
Ej bez przesady, żyjemy w państwie demokratycznym, mamy prawo do wyrażania swojego sprzeciwu i niezadowolenia, znasz podstawowe filary demokracji ?

Demokracja demokracją, ale groźba pozbawienia życia to poważna sprawa. Jestem za krytyką, ale w granicach rozsądku. Generalnie staram się pisać w internecie tak jakbym nie był anonimowy (oczywiście anonimowość jest tutaj nie do końca pełna, ale w jakimś stopniu jest) i Wam polecam to samo.
Natty napisał(a):
Na tym forum leciały już gorsze słowa na obecny rząd i jeśli będzie nadal taka sytuacja to się to nie zmieni, kozi wg Ciebie mamy siedzieć cicho jak trusie i patrzeć na wszystko bezradnie ? Poza tym ona nie obraziła go jak pan Hubert K.prezydenta, wiadomo że to co napisała było retoryczne że tak powiem, każdy normalny człowiek czytając to sobie uświadamia, nie wiem z czego robisz problem. Jaki wjazd na chate w ogóle, chyba za dużo Strażnika Teksasu się naoglądałeś.
Spróbuj powiedzieć tak samo o Żydach, a zobaczysz policjanta przed drzwiami.

Mozna wyrażać sprzeciw, ale pisanie groźba śmierci jest raczej argumentem dresa.

Na religię nie trzeba chodzić, szkoła musi zorganizować lekcję etyki i z niej będą oceny. W sumie dziwię się Wam, bo u nas zawsze wszyscy chcieli, żeby religia liczyła się do średniej, bo te piątki zawsze by ją trochę podniosły.

_________________
ema jest najgorszym administratorem jakiego spotkałem w sieci.
Stronnicza i nerwowa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-18, 12:54 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 11:39
Posty:103
Lokalizacja: ZAPYTAJ
Natty napisałaś, że gorsze słowa to tylko świadczy o poziomie osób tak piszących. Krytyka jest bardzo dobrą sprawą w polityce- motywuje do lepszego działania, ale krytykowac nalezy umiarem albo można lepszą rzecz zrobic zamiast ciągłej krytyki nalez zwrocic uwage jak lepiej można dana sytuacje zrobic,pokierowac,rozwinac. Jeżeli daną osobe sie krytykuje trzba znac lepsz rozwiazanie. A to do "starej" opozycji narzekacie,narzekacie a nic porzadnego i nowego nie wprowadzacie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-18, 13:23 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Dishman napisał(a):
Spróbuj powiedzieć tak samo o Żydach, a zobaczysz policjanta przed drzwiami.

mógłbyś rozwinąć tą myśl ? bo nie wyspałam się i jakoś nie rozumiem o co chodzi ;]
Dishman napisał(a):
Mozna wyrażać sprzeciw, ale pisanie groźba śmierci jest raczej argumentem dresa.

zgadzam się ale trzeba wziąć pod uwagę to że napisała to 12 letnia dziewczyna a nie 30 letni facet z wyrokiem w zawiasach. poza tym wybacz ale niektóre pomysły Romana na prawdę są tak beznadziejne że nie dziwię się jej frustracji, jej to jak najbardziej dotyczy i to ona będzie płacić za jego decyzje, ma prawo do złości ale oczywiście w granicach rozsądku :)
Dishman napisał(a):
Na religię nie trzeba chodzić, szkoła musi zorganizować lekcję etyki i z niej będą oceny. W sumie dziwię się Wam, bo u nas zawsze wszyscy chcieli, żeby religia liczyła się do średniej, bo te piątki zawsze by ją trochę podniosły.

a co ma zrobić osoba która z różnych względów nie chodziła na religie ? to już jest nie fair, poza tym jak sam napisałeś z religii wszyscy mieli zawsze 5 (pewnie tak jak u mnie w klasie bez żadnego wysiłku i nauki) więc po co dodawać ten przedmiot do średniej skoro i tak nic nie wnosi, żadnej teoretycznej wiedzy np na egzaminie ? ja nie widzę w tym sensu :roll:
kozi89 napisał(a):
Natty napisałaś, że gorsze słowa to tylko świadczy o poziomie osób tak piszących. Krytyka jest bardzo dobrą sprawą w polityce- motywuje do lepszego działania, ale krytykowac nalezy umiarem albo można lepszą rzecz zrobic zamiast ciągłej krytyki nalez zwrocic uwage jak lepiej można dana sytuacje zrobic,pokierowac,rozwinac. Jeżeli daną osobe sie krytykuje trzba znac lepsz rozwiazanie. A to do "starej" opozycji narzekacie,narzekacie a nic porzadnego i nowego nie wprowadzacie.

masz rację z tą krytyką, ale polityk który jest u władzy nie patrzy czy robi źle czy dobrze a nawet jeśli zdaje sobię sprawę że robi źle to i tak nie posłucha opozycji, będzie mówił że jest po stronie ludu a potem nie wyjdzie nawet na rozmowę ze strajkującymi pielęgniarkami :roll:

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-18, 15:35 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 11:39
Posty:103
Lokalizacja: ZAPYTAJ
Chcialbym zeby nie bylo ze jestem jakims gorliwym katolikiem tez nie chodzilem na religie bodaj przez 2 lata w podstawowce. A co do oceny z religii zaskocze nigdy nie mialem 5, zdarzaly s ie 2.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-18, 17:26 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
Po pierwsze:
napisałam: zabiłabym forma przypuszczająca
Nie napisałam: zabije
czyli to już nie jest groźba :-/ Po drugie nerwy mam słabe, a kozi to mnie już tak denerwuje, że zaraz użytkownik-ignoruj będzie :-/ Po drugie: kozi sam sie żydów czepiasz więc już policja niech idzie pod twoje drzwi :-/.

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO