dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 27  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-07-10, 19:40 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
To tak samo jak z zakazem noszenia telefonów do szkoły - zakaz absolutny, jak kogoś złapią to rekwirują, a zawsze znajduję się sto sposobów żeby go obejść :roll:
Z mundurkami będzie tak samo, a szczególnie w szkołach, gdzie nie będzie całkowitych strojów tylko np. same bluzy, pod spód można zakładać co się chce, więc 'rewia mody' pozostanie taka sama :/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-10, 19:42 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-05-25, 20:16
Posty:765
Lokalizacja: Rzeszów
Z tymi telefonami to już to jest w ustawie??!!! A po za tym ja nie nosze, bo mi w szkole nie potrzeba. A co będzie jak ktoś nie będzie nosił mundurków??


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-10, 19:45 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
A aj komórkę noszę, ale jeszcze nigdy nie chcieli mi zarekwirować, chociaż zapominam wyciszyć dzwonków,a le podczas lekcji nikt do mnie nie dzwoni. Prędzej era mi sms-a wyśle.
ema podaj z 3 sposoby na wszelki wypadek.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-10, 19:48 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-05-25, 20:16
Posty:765
Lokalizacja: Rzeszów
To czasami u nas na przerwach brali bo grali sobie na komie :-/
A zgadzam się z emą, że to niby rewia mody. A ponoć mają zlikwidować wszystkich ministrów więc może wycofają.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-10, 19:51 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Adek, prawdopodobnie będą nagany, obniżenie zachowania, albo nie wpuszczania do szkoły bez odpowiedniego stroju.

szostoll napisał(a):
A aj komórkę noszę, ale jeszcze nigdy nie chcieli mi zarekwirować, chociaż zapominam wyciszyć dzwonków,a le podczas lekcji nikt do mnie nie dzwoni. Prędzej era mi sms-a wyśle.
ema podaj z 3 sposoby na wszelki wypadek.


hehe, a potem wyjdzie, że deprawuję młodsze pokolenia ;)
Na sytuacje, kiedy zapominasz wyciszyć najlepszy jest dzwonek Teen Buzz - niesłyszalny dla ludzi powyżej dwudziestu kilku / trzydziestu lat. Wypróbowany ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-10, 19:56 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-05-25, 20:16
Posty:765
Lokalizacja: Rzeszów
ema napisał(a):
niesłyszalny dla ludzi powyżej dwudziestu kilku / trzydziestu lat. Wypróbowany ;)


A jaką masz kome ema?? Ale dobre :-D

To jak będe miałwejść do szkoły to wtedy tą kamizele ubiore ;-P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-10, 20:01 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
se k750i, ten dzwonek powinny dać radę odtworzyć wszystkie telefony z mp3. To po prostu dźwięk o wysokiej częstotliwości. Z wiekiem przestaje się takie słyszeć;) Ale jak Ci się trafi nauczyciel z jakimś wyjątkowym słuchem to mas przechlapane ;P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-10, 20:13 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Jak ja się cieszę że skończyłam już tą 'przymusową edukację', u nas na zajęciach jak komuś zadzwoni tel to po prostu taka osoba wychodzi odebrać albo mówi 'przepraszam'.
Roman ma coraz głupsze pomysły, następnym pewnie będzie specjalne oznaczenie uczniów innej narodowości od reszty albo straż uczniowska w postaci młodego pokolenia MW :-x

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-10, 20:15 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Natty napisał(a):
Jak ja się cieszę że skończyłam już tą 'przymusową edukację', u nas na zajęciach jak komuś zadzwoni tel to po prostu taka osoba wychodzi odebrać albo mówi 'przepraszam'.
Roman ma coraz głupsze pomysły, następnym pewnie będzie specjalne oznaczenie uczniów innej narodowości od reszty albo straż uczniowska w postaci młodego pokolenia MW :-x


Niestety masz racje...
Jeszcze brakuje, żeby zrobili oddzielne sale dla obcokrajowców albo innowierców :roll:
Mam nadzieję tylko, że kolejnych pomysłów nie będzie, bo zanim do tego dojdzie to ten rząd się rozpadnie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-10, 20:33 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Moim zdaniem Roman umieścił by ich w ogóle w innej placówce bo gdzie to w jednej szkole Polacy, Niemcy Żydzi i Jamajczycy (tak swoją drogą dlaczego ja nie chodziłam do takiej szkoły :-? ) a na lekcjach obowiązkowe odmawianie różańca na ocenę + min 3 godziny dziennie słuchanie RM i referaty o wielkim wodzu.
ema chyba schodzimy z tematu :P

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 27  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO