dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 27  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-07-04, 21:00 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
kasioolka56 napisał(a):
Taki filmowy, na lato bluzki z krótkim a na zimę z długim rękawem. A spodniczka krotka, w czarno-granatowa kratke. Tak to sobie wyobrazalam, ew. na zimę taka kamizelka welniana. :mrgreen: A tu jakis syf, fuuu


No dokładnie - jak już chcą wprowadzać reformy to niech to robią z głową i pocxzuciem estetyki, bo nikomu nie będzie miło chodzić do szkoły w dżinsowych bezkształtnych bluzach :roll:

I ja bym była za tym, zeby też nauczycieli opatulić w mundurki, bo z własneo doświadczenia wiem, że niektóre nauczycielki chodzą gorzej 'rozebrane' niż uczennice :roll:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-04, 22:57 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
Natty napisał(a):
Okropne te dżinsowe kamizelki, w życiu bym takiej nie założyła nawet jakby mi płacili :-x


co innego nosić w pojedynke a co inego jak wszyscy noszą :D ja bym w sumie jakoś to przebolała :) w koncu tylko rok.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-04, 23:05 
No tak ciekawa koncepcja, ale aj stanowcoz protestuje. Nie Nie Nie. nie mam zamiaru chodzić ani w żakiecie, ani spódnicy w kratkę ani nic podobnego :diabel: :-D :-P


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-04, 23:26 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
ema napisał(a):
A tak na serio to mi by się podobał mundurek składający się z białej bluzki koszulowej, plisowanej spódniczki w kratkę i białych podkolanówek :) A i do tego koniecznie krawat
Albo po prostu dżinsy + biała bluzka + żakiet + krawat i cacy, w takim to nawet ja mogłabym chodzić ;) Do tego oczywiście trampki :P

I ten i ten zawalisty ;)

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-05, 11:42 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
olka080 napisał(a):
ema napisał(a):
A tak na serio to mi by się podobał mundurek składający się z białej bluzki koszulowej, plisowanej spódniczki w kratkę i białych podkolanówek :) A i do tego koniecznie krawat
Albo po prostu dżinsy + biała bluzka + żakiet + krawat i cacy, w takim to nawet ja mogłabym chodzić ;) Do tego oczywiście trampki :P

I ten i ten zawalisty ;)


Ola to protestujcie - brona do ręki i blokować gabinet dyrektora aż skapituluje ;P
W końcu Wam pozwoli samym wybrać mundurek :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-05, 12:02 
Ehhh, bez tych mundurków, to by w ogóle całego zamieszania nie było i byłby święty spokój. A ja i tka nie chce spódnicy, ani żakiety, ani tej kamizelki.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-05, 12:25 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
szostol napisał(a):
Ehhh, bez tych mundurków, to by w ogóle całego zamieszania nie było i byłby święty spokój. A ja i tka nie chce spódnicy, ani żakiety, ani tej kamizelki.


No co Ty szostol - pokaż zgrabne nóżki ;P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-05, 12:44 
Obejdzie się. STOP SPÓDNICOM. Od razu miniówę dla mnie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-10, 19:17 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-05-25, 20:16
Posty:765
Lokalizacja: Rzeszów
A ja troche jestem za i przeciw mudnurką. Zależy jak jeszcze będą wyglądały. Lecz bardzo chciałbym żeby tak zostało tak jak jest. Poprostu mam już swój styl i nie chcę go zmieniać


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-10, 19:36 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Ale tak zapytam co dadzą te mundurki. Chłopcy się zazwyczaj nie chwalą ubraniami, a jak dziewczyny chcą to i tka znajdą sposób, pójdą do ubikacji czy gdzieś i sobie będą pokazywać co to sobie nowego kupiły.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 27  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO