dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 27  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-07-10, 20:35 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Natty napisał(a):
Moim zdaniem Roman umieścił by ich w ogóle w innej placówce bo gdzie to w jednej szkole Polacy, Niemcy Żydzi i Jamajczycy (tak swoją drogą dlaczego ja nie chodziłam do takiej szkoły :-? ) a na lekcjach obowiązkowe odmawianie różańca na ocenę + min 3 godziny dziennie słuchanie RM i referaty o wielkim wodzu.
ema chyba schodzimy z tematu :P


No fakt ;P To ja Cię Natty oficjalnie ostrzegam: Bez off topów!
Teraz Ty nakrzycz na mnie i będzie po sprawie ;P Wracamy do tematu ;)

napisze w twoim poscie bo to i tak nie na temat, mam nadzieje ze sie nie gniewasz :P emo kochana ja Cie nie moge skrzyczec bo ty teraz jestes wyzej w hierarchii ode mnie :) natty


Ostatnio edytowano 2007-07-10, 20:39 przez ema, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-10, 22:12 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Miałem ten dzwonek na komputerze, ale na kome nie wgrywałem, wtedy zresztą nie miałem mp3 w telefonie, ale nie chcę tego ustawiać bo mam pikny dzwonek kanikuły, albo umbralla. Roman jest baaaardzo pomysłowy, aż za bardzo. Wyjaśni mi ktoś po co te mundurki?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-10, 23:17 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
Właściwie... co się kryje za słwem MUNDUREK??
Bo taka kamizelka napewno mundórkiem nie jest :-/ Dla mnie mundurek się składa z całego kompletu ubrania, a nie kamizelki, która nic nie robi... w nie których szkołach sa też sznurówki... lol. Tym bardziej żaden mundurek!! Ani kamizelka, ani sznurówki nie rozwiążą rewii mody więc po co to komu?? :-/

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-11, 09:50 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Częściowe mundurki niby mają być udogodnieniem dla uczniów, żeby nie zabraniać im całkiem noszenia dowolnych strojów. Ale według mnie to poroniony pomysł :roll:

Cytuj:
Wyjaśni mi ktoś po co te mundurki?


Teoretycznie czy w praktyce?
Bo według teorii Romana po to, żeby:
a) skończyć tzw. rewię mody w szkołach
b) poprawić bezpieczeństwo dzieci w szkołach, bo wtedy każdy obcy będzie się wyróżniał
c) obniżyć koszty rodziców, którzy muszą kupić ubrania do szkoły
d) bo On jest ministrem i tak mu się chce

W pratktyce:
a) Rewia mody się nie skończy, tak jak pi8sałam Olka. Bo niby jaki problem założyć bluzkę do pępka pod tą obowiązkową dżinsową bluzę?
A nawet gdyby były całościowe mundurki, to jedne będą stare i znoszone, bo rodziców nie będzie stać, żeby kupić nowe ubranie, a inne będą nowiutkie, świeżutkie i pachnące, obsypane kilogramem dodatków, biżuterii i makijażu :roll: I co, skończy się porównywanie kto jest lepiej ubrany? To nie te czasy, że jak założysz człowiekowi mundurek to on to przyjmie bez protestu, te wszystkie paniusie i tak będą się stroić :-/

b) Co za problem dla takiego złodzieja/gwałciciela/porywacza/dilera narkotyków kupić taką samą bluzę jak uczniowie? Gdyby były one chociaż szyte na zamówienie dla konkretnej szkoły, wtedy byłoby trudniej zdobyć taką samą, ale jeśli uczeń dostaje zdjęcie na przykład i sam ma ją kupić, równie dobrze może to zrobić każdy.

c) Koszty jeśli nie zmienią się, to nawet wzrosną. Bo np. parę spodni kupuje się raz na jakiś czas, jeżeli w rodzinie nie ma pieniędzy to jedne spodnie mogą służyć nawet kilka lat. A mundurek? Za kilka lat będzie prościej, bo starsze dzieci będą mogły oddawać je młodszemu rodzeństwu. W tej chwili, rodzina mająca 6 dzieci musi kupić koło 12 mudurków (przynajmniej po dwa komplety na osobę, jeżeli zbrudzi się jeden, w czymś trzeba chodzić, a wypadałoby dodatkowo mieć zimową i letnią wersję), a jeden komplet może kosztować gdzieś od 100 do 400 zł. Policzcie sobie ile taka rodzina musi wydać :roll: W Polsce są rodzina mające nawet 10-15 albo i więcej dzieci. A dofinansowania dostają (chyba) 50 zł...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-11, 10:22 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-05-25, 20:16
Posty:765
Lokalizacja: Rzeszów
Ema ja to skróce. Poprostu ten debil myśli, że prze to nie będzie argresji i innych, czyli to co wymieniłaś. Bizuterii i innych


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-11, 19:08 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Ema, to było pytanie retoryczne, bo każdy wie że pomysł tego miszcza nic nie zmieni, tylko bunt uczniów. Olka to ja już wolę wieśniacką kamizelkę niż cały komplet.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-11, 21:00 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-05-25, 20:16
Posty:765
Lokalizacja: Rzeszów
Ponoć nauczyciele też mają nosić ;-D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-11, 23:12 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Adek napisał(a):
Ponoć nauczyciele też mają nosić ;-D

No i bardzo dobrze :-D Są nauczycielki,które są gorzej ubrane...właściwie to 'rozebrane' niż uczennice.Niech zaczną od siebie,a dopiero poźniej niech wymagają od nas.Ja jestem za :-D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-11, 23:53 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-05-25, 20:16
Posty:765
Lokalizacja: Rzeszów
Tylko, że nauczyciele są temu przeciwni i nie chcą mieć mundurków :-P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-11, 23:58 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Adek napisał(a):
Tylko, że nauczyciele są temu przeciwni i nie chcą mieć mundurków

Pff...co mnie to obchodzi :roll:
Ja też nie chcę mieć mundurków,jestem przeciwna i czy ktoś mnie wysłucha?Czy ktoś będzie liczył się z moim zdaniem? Nie :-P Dla nas mundurki chcą i mówią,że to dobra rzecz a jak już oni mają mieć to robią problemy...Jak mus to mus.Trzeba to sie nosi...niestety :roll:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 27  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO