dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Akademia Morska w Gdyni
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-03-15, 16:25 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-03-15, 16:01
Posty:8
astonfan napisał(a):
Tak jak w temacie ;) czy ktoś może coś wie, albo coś słyszał na temat tej szkoły? ponoć jest bardzo znana, i bardzo wymagająca. Chciałbym się tam dostać, nie wiem jednak jakie powinienem spełniać dokładne kryteria, a na stronie oficjalnej nie ma dokładnych wytycznych. Czy ktoś ma może znajomego który ma coś wspólnego z tą szkołą? Z góry wielkie dzięki za wszelkie informacje i pomoc :)



jestem studentem 1 roku aktualnie 2 semestr. jeżeli się chcesz na to zdecydować to musze Ci powiedziec, że nie jst łatwo dużo matmy na której niestety większośc konczy swa przygode z uczelnią jeszcze na 1 semku. ale za to sa jeszcze plusy:) praktyki darem mlodziezy: my np plyniemy do stk. petersburga i bierzemy udzial w regatach tall ships 2009!:) do tego zarobki po tej uczelni sa naprawde zadawalające.... z dostaniem nie powinno byc problemu raczej z utrzymaniem.. :) jezeli jestes wytrwaly dasza rade. :) aa i jeszcze akademik centrum gdyni, plaza 50m , imprezy - pelno ich mamy na około....:)))


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-15, 20:39 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-13, 15:19
Posty:219
Lokalizacja: Wałbrzych
No wlasnie przez te zarobki mnie na to ciagnie :) i przez to ze mozna pozwiedzac :) chociaz czytalem juz co nieco na forach, i mowili ze na kierunku na ktory sie wybieram az tak duzo matematyki nie ma :) ale mysle ze powinienem dac rade, mam w sobie duzo samozaparcia, i jezeli tylko chce to potrafie zacisnac zeby i sie dostosowac.

_________________
ObrazekObrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-15, 20:41 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Cytuj:
ale za to sa jeszcze plusy:) praktyki darem mlodziezy: my np plyniemy do stk. petersburga i bierzemy udzial w regatach tall ships 2009!


Aaaaa, ja tam chcieć, z tym że nie wiem czy będę chciał studiować tak daleko.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-16, 02:00 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-03-15, 16:01
Posty:8
ja mam ponad 500 km do domu i nie narzekam:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-16, 07:59 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-13, 15:19
Posty:219
Lokalizacja: Wałbrzych
Ja bym też miał coś koło 500 kilometrów.

_________________
ObrazekObrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-25, 18:07 
Witam serdecznie,

Jestem zainteresowany studiowaniem na tej uczelni, na kierunku niestacjonarnym, wieczorowo lub zaocznie HANDEL I USŁUGI – MENEDŻER PRODUKTU. Proszę o udzielenie mi informacji na temat tego kierunku. Jaki jest zakres tych studiów, jakie możliwości, co ludzie robią po tym kierunku? Czy opłaca się w oógle studiować na AM, jacy są wykładowcy, czy młodzi, czy starzy, czy robią problemy, czy raczej pomagają? Dziękuję. Mój email: wolnosc1984@gmail.com


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

pytanie
PostNapisane: 2009-04-26, 19:38 
Czy mógłby ktoś obeznany napisać, na jakim kierunku z wydziału mechanicznego akademii morskiej są największe szanse na dostanie się? (Lub ogólnie na jakim kierunku akademii, niezależnie od wydziału?) Chodzi o to, że nie pisałem matury z żadnego przedmiotu ścisłego, ale studia na kierunku humanistycznym nie dają takich perspektyw w przyszłości. Z góry dziekuje ;p


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-10, 19:24 
witam, ja tez sie wybieram na AM na kierunek logistyka i handel morski. zdawalem juz angielski R (okolo 60% bedzie) i za 2 dni mam matematyke podstawowa która mam zamiar napisac tez na okolo 60% czy wie ktos czy to wystarczy zeby dostac sie na dzienne bez wiekszych problemów czy nie mam nawet co myslec?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-19, 20:24 
siemka a jak to jest z tymi zajeciami w studium wojskowym??


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-19, 20:26 
czy zajecia sa obowiazkowe czy dobrowolne?? podobno od tego roku ma byc tylko dla chetnych, czy to prawda?? i jak to jest z sekcjami sportowymi duzo ich jest i jakie?? z gory dzieki za info


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO